Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια;

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KoStAs

KoStAs


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2011
Τόπος : Αθηνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια;   Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια; Empty20/2/2011, 20:30

Ποια τροφη αρεσει περισσοτερο στα χοιριδιακια??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Άννααα

Άννααα


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Ίλιον

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια;   Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια; Empty20/2/2011, 20:43

το καθε χοιριδιακι εχει το δικο του γουστο
https://indika-xoiridia.forumgreek.com/t98-topic εδω θα παρεις πολλες καλες ιδεες για ξηρες τροφες.. αποφυγε τις χιμα τροφρες γιατι πολλες φορες ειναι λιγμενες και εχουν ζουζουνακια, και τα ινδικα χοιριδια θελουν τροφες πλουσιες σε βιταμινη C.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KoStAs

KoStAs


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2011
Τόπος : Αθηνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια;   Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια; Empty20/2/2011, 20:45

Σε ευχαριστω για την πληροφορια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια;   Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια; Empty23/2/2011, 14:26

Πέρα απ' τις ξηρές τροφές.. στο κλουβί πρέπει να υπάρχει άφθονο ξερό χόρτο (σανό) για τρωκτικά που πουλάνε στα pet shop! Τα ινδικά χοιρίδια το λατρεύουν!

Από εδώ μπορείς να δεις μία λίστα με τα επιτρεπόμενα, δηλητηριώδη και επικίνδυνα λαχανικά, φρούτα και φυτά για τα ινδικά χοιρίδια:
http://www.guineapigcages.com/forum/diet-nutrition/22156-read-me-guinea-pig-nutrition-charts-poisonous-plants-list.html

Και όπως είπε και η Άννααα.. το κάθε χοιριδιάκι είναι διαφορετικό και έχει το δικό του γούστο!
Ένα ι.χ. μπορεί να λατρεύει το καρότο και ένα άλλο να μην το πλησιάζει! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
Ποια τροφή αρέσει στα ινδικά χοιρίδια;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΠΦ (Χρήστος: Τροφές / Ποια ξηρά τροφή;;)
» O akis-loucifer χαρίζει 16 ινδικά χοιρίδια (και αβησσυνίας)
» Πρέπει να χωρίσω τα δυο αρσενικά αν έχουν διαμάχες;
» ο νασούλης μου
» Τα ινδικά χοιρίδιά μου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Διατροφή / Στέγαση - Πάρτε δύο ινδικά χοιρίδια του ίδιου φύλου. :: Τροφές-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις