Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!

Μοιραστείτε | 

Ζητώ να μου χαρίσουν θηλυκό ινδικό χοιρίδιο για να έχει παρέα η Μόλυ μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Emily

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2011
Τόπος : Κορωπι

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

ΔημοσίευσηΘέμα: Ζητώ να μου χαρίσουν θηλυκό ινδικό χοιρίδιο για να έχει παρέα η Μόλυ μου   12/3/2011, 18:28

Γεια σας! Με λενε Χρυσα και προσφατα απεκτησα την Μολυ(το χοιριδιακι που εχω στο αβαταρ μου),ενα ινδικο χοιριδιακι περιπου 3 μηνων. Θα ηθελα ομως να της φερω παρεα και να μην αισθανεται μονη.Θα προτιμουσα ενα ινδικο χοιριδιο απο 2-6μηνων,με καλο χαρακτηρα,ημερο,φιλικο.
Θα ζει με οικογενεια που αγαπαει τα ζωακια. Μενω στο Κορωπι.
Ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ να μου χαρίσουν θηλυκό ινδικό χοιρίδιο για να έχει παρέα η Μόλυ μου   12/3/2011, 18:36

Πω πω τί κουκλίιι!! Σαν χοιρίδιο- παραλλαγή είναι!!!

Χαχαχαχαχαχα!!!
http://greekguineapigs.forumgreek.com
lili

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ να μου χαρίσουν θηλυκό ινδικό χοιρίδιο για να έχει παρέα η Μόλυ μου   12/3/2011, 22:30

Γεια σου. Εχω ενα ινδικο χοιριδιακι αλλα αρσενικο 7 μηνων το πολυ. Το εχω στο αβαταρ μου!
Emily

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2011
Τόπος : Κορωπι

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ να μου χαρίσουν θηλυκό ινδικό χοιρίδιο για να έχει παρέα η Μόλυ μου   13/3/2011, 11:13

Ειναι πολυ ομορφο!!!
Εχει ωραιο χρωμματισμο!!!
Επειδη ομως θελω να τα εχω μαζι στο κλουβι,και επειδη εγω εχω θηλυκο και ο μικρουλης ειναι αρσενικος ειναι πολυ πιθανον να ζευγαρωσουν,κατι που δεν θελω.
Σε ευχαριστω παντως που απαντησες στο θεμα μου!

Ζητώ να μου χαρίσουν θηλυκό ινδικό χοιρίδιο για να έχει παρέα η Μόλυ μου
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Χαρίζονται / Ζητούνται / Φιλοξενούνται - Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης ινδικών χοιριδίων. :: Ζητούνται-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | © phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Δωρεάν μπλογκ