Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-(

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SuperTink




Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Ελλάδα/Greece

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-( Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-(   Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-( Empty16/3/2011, 15:29

Όπως λέει κι η γνωστή φράση ''όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν''! Έτσι κι εσείς ήσασταν πολύ χαρούμενοι με την πρώτη μερα με το ι.χ σας....πέρναγε ο καιρός, όλα καλά.....Ώσπου ξαφνικά κάποια μέρα ο αγαπημένος σας συγκάτοικος έφυγε για έναν αλλο μακρινό κόσμο....Κλαίγατε ήσασταν σε ψυχολογική κατάθλιψη (λογικό είναι μη νομίζετε)......σκεφτείτε κάτι: δεν έιστε ο μόνος που του έχει συμβεί αυτό {ούτε ο πρώτος ούτε κι ο τελευταίος}.......Γράψτε εδώ τις εμπειρίες που είχατε με τον χαμένο σας φίλο και από τι έφυγε.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Άννααα

Άννααα


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Ίλιον

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-( Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-(   Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-( Empty16/3/2011, 16:09

εγω πιο παλια ειχα ενα αλλο ινδικο χοιριδιο το οποιο ηταν πλ χαλια αλλα το πηρα για να μην τυρανιοταν αλλο στο πετ σοπ!!! δεν αντεξε ουτε 1 εβδομαδα... μας πεθανε. τουλαχιστον πεθανε σε ενα πολυ καλυτερο κλιμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperTink




Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Ελλάδα/Greece

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-( Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-(   Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-( Empty16/3/2011, 16:13

Το καημένο....κρίμα...φαντάζομαι τι θα είχε περάσει στο pet shop... Sad πάντως να πω ένα ΜΠΡΑΒΟ που δεν διστάσατε να το πάρετε απο το pet shop παρά την άθλια κατάστασή του...οι περισσότεροι θα το άφηναν να πεθάνει και θα αγόραζαν κάποιο ποιο ''όμορφο''!!!ΜΠΡΑΒΟ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Άννααα

Άννααα


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Ίλιον

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-( Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-(   Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-( Empty16/3/2011, 16:17

ολα τα ζωα ειναι το ιδιο ομορφα!!! δν εχει να λεει αμα ειναι αρρωστο η οχι..! εγω τα αγαπω ολα τα ζωα το ιδιο... απλα τοτε ημουν πιο μικρη και δν ημουν σωστα ληροφοριμενη για τα ινδικα χοιριδια και οι γονεις μου δν ειχαν ιδεα... απλα του εδεινα τ απαρετητα........ φαι σανο νερακι... ειμαι σιγουρη πως πεθανε χαρουμενο εστω αυτη την 1 εβδομαδα π το ειχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperTink




Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Ελλάδα/Greece

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-( Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-(   Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-( Empty16/3/2011, 16:23

Άννααα έγραψε:
ολα τα ζωα ειναι το ιδιο ομορφα!
+φωνώ απόλυτα....γιατί πρέπει να κοιτάμε το εσωτερικό κι όχι το εξωτερικό του κάθε ζώου...πάντως να ξέρεις πως δεν ισχύει αυτό για όλους....οι περισσότεροι θεωρούν πιο όμορφο ένα ζώο με άσπρο τρίχωμα (έιτε είναι ι.χ είτε σκύλος) παρά με μαύρο....άλλοι θεωρούν πιο όμορφα τα μακρύτριχα άλλοι τα κοντότριχα...δεν κοιτάνε το χαρακτήρα του ζώου ή αν αυτό έχει ψυχούλα....Sad

τεσπα...μπράβο πάντως....σήμερα και με τις παραπάνω γνώσεις που είμαι σίγουρη ότι έχετε θα το είχατε κάνει πολύ καλά....συνεχίστε να αγαπάτε όλα τα ζωάκια το ίδιο....!! Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-( 548274
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χάσατε το αγαπημένο ι.χ σας?? Γράψτε εδώ τις εμπειρίες σας μαζί του :-(
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Εμπειρίες απ' το μπάνιο των ι.χ.
» εντυπώσεις απο εμπειρίες μας σχετικά με επιστρώσεις
» Γράψτε ένα γεια
» Ο Άλκης και ο Φοίβος επιτέλους μαζί
» Αρσενικά ινδικά χοιρίδια μαζί;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Άλλα θέματα - Σε σχέση με τα ινδικά χοιρίδια.-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις