Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Queenitsa

Queenitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Λάρισα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια   Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια Empty23/3/2011, 23:38

Γεια σε όλους! Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια 572978

Πρόσφατα ανακάλυψα μέσω ενός αγγλικού φόρουμ για ινδικά χοιρίδια ένα online μαγαζί με προϊόντα περιποίησης αποκλειστικά για ινδικά χοιρίδια. Το πρότειναν πολλά μέλη και είπα να του ρίξω μια ματιά.

Έχει σαμπουάν διάφορα, π.χ. για δερματικές παθήσεις, εξωπαράσιτα ή απλής περιποίησης αλλά και κρέμες και αλοιφές για δερματικές παθήσεις. Παρήγγειλα κάποια δοκιμαστικά μεγέθη σαμπουάν, θα τα παραλάβω από βδομάδα και θα τα δοκιμάσω σε κανένα μήνα στα μικρά μου.

Μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα σαμπουάν "Όχι πια δάκρυα". Δεν έχει δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα, αλλά είπα να δοκιμάσω από αυτό το site μιας και τα προϊόντα τους είναι από φυσικά συστατικά.

Αυτό είναι το link : http://www.gorgeousguineas.com/index.html

Θα σας ενημερώσω όταν τα παραλάβω και τα δοκιμάσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Queenitsa

Queenitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Λάρισα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια   Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια Empty20/4/2011, 21:01

****Update****

Έκανα χθες μπάνιο τα μικρά μου με τα σαμπουάν και η άποψή μου; Είναι υπέροχα, με λίγη ποσότητα γίνεται πολύς αφρός, μυρίζουν υπέροχα και αφήνουν τα χοιριδιάκια φουντωτά και με γυαλιστερό και πεντακάθαρο τρίχωμα! Τα συστήνω ανεπιφύλακτα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια   Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια Empty29/4/2011, 17:14

και 'γω έχω διαβάσει θετικά σχόλια για τα συγκεκριμένα προϊόντα!
πως είναι τα χοιριδιάκια λίγες μέρες μετά το μπάνιο; δεν παρατήρησες τίποτα ανησυχητικό όπως ξηροδερμία/ τριχόπτωση ή κάτι άλλο ε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
Queenitsa

Queenitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Λάρισα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια   Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια Empty8/5/2011, 21:03

Όλα καλά Βαλαντία, δεν έχει προκύψει κανένα πρόβλημα! Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια 572978
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Online shop με προϊόντα περιποίησης για ινδικά χοιρίδια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σώστε δύο ινδικά χοιρίδια
» Πολύ καλό pet shop με παιχνίδια για ινδικά χοιρίδια
» O akis-loucifer χαρίζει 16 ινδικά χοιρίδια (και αβησσυνίας)
» Πρέπει να χωρίσω τα δυο αρσενικά αν έχουν διαμάχες;
» ο νασούλης μου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Περιποίηση - Μην ξεχνάτε να κόβετε τα νύχια πριν τη φλέβα στα ινδικά χοιρίδια. :: Περιποίηση-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις