Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Το πήραααααααααααααααα.....!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mpoumpouka




Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011

Το πήραααααααααααααααα.....!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το πήραααααααααααααααα.....!!   Το πήραααααααααααααααα.....!! Empty9/7/2011, 22:58

cheers cheers cheers cheers cheers cheers Επιτέλους ήρθε η μέρα που πήρα τον Λούη..... I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Ο Λούης είναι ένα ινδικό χοιρίδιο σκέτη γλύκα...παλιά το είχε μια φίλη μου...και δεν το πρόσεχε καθόλου... Sad
και ήταν έτοιμοι να το αφήσει στο δρόμο... paleκαι έτσι το πήρα εγώ...
Στην αρχή το λέγαμε Σόνια γιατί νομίζαμε ότι ήταν κορίτσι... Rolling Eyes
Δεν έχει σημασία αυτό ελπίζω να είναι ευτυχισμένο μαζί μου... I love you I love you I love you
Να χαρείτε και εσείς τα δικά σας..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Queenitsa

Queenitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Λάρισα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Το πήραααααααααααααααα.....!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το πήραααααααααααααααα.....!!   Το πήραααααααααααααααα.....!! Empty9/7/2011, 23:04

Να σου ζήσει ο μικρούλης! Το πήραααααααααααααααα.....!! 572978 Ελπίζω και εύχομαι να τον προσέχεις και να του δίνεις όλη σου την αγάπη!

Όσο για την φίλη σου, τι να πω, ειλικρινά λυπάμαι για χάρη της! Θα έπρεπε να απαγορεύεται δια ροπάλου σε τέτοια άτομα να αποκτούν κατοικίδια! Νομίζουν ότι τα καημένα τα ζωάκια είναι κάποιο παιχνίδι ή αξεσουάρ που όποτε το βαριόμαστε το παρατάμε!

Ακούς εκεί ήθελε να το αφήσει στο δρόμο! Δεν ξέρω αν πρέπει να κλάψω ή να γελάσω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpoumpouka




Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011

Το πήραααααααααααααααα.....!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το πήραααααααααααααααα.....!!   Το πήραααααααααααααααα.....!! Empty10/7/2011, 15:12

Και εγώ μόλις το άκουσα...... affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Κανονικά θα πρέπει να γελάμε με τα χάλια τις.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ααααα...!!! Ξέχασα να σας πω ότι είναι Peruvian I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Το πήραααααααααααααααα.....!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το πήραααααααααααααααα.....!!   Το πήραααααααααααααααα.....!! Empty19/7/2011, 22:16

Να χαίρεσαι τον Λούη!! Very Happy Very Happy Very Happy
Ένα μεγάλο μπράβο που τον έσωσες και δεν τον άφησες να καταλήξει στο δρόμο!
Και 'γω ελπίζω και εύχομαι να τον φροντίζεις σωστά και να μην το παρατήσεις ποτέ!
Τα ζώα δεν είναι άψυχα αντικείμενα, είναι ψυχούλες και οφείλουμε να τα σεβόμαστε!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
Το πήραααααααααααααααα.....!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Άλλα θέματα - Σε σχέση με τα ινδικά χοιρίδια.-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις