Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Katsvag




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2011

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου!   Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου! Empty9/11/2011, 16:27

Καλησπερα σε ολους, σε ενα μηνα θα γεννησει η θυληκια μου που ειναι περιπου 10 μηνων. Θα ειναι η τελευταία γεννα της γιατί θέλω να χαρίσω σε οσους φιλοζωους ενδιαφέρονται αυτη καθως επίσης και τα μικρά που θα γεννηθούν. Η θυληκιά ειναι abyssinian και ο αρσενικός peruvian. Οποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει μηνυμα. Ειμαι κάτοικος Χαλκίδας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΗΡΩ

ΗΡΩ


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2011
Ηλικία : 36

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ενδιαφέρομαι   Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου! Empty12/11/2011, 14:19

Καλησπέρα, θα ήθελα να με έχεις στα υπ όψιν σου, αλλά δε μπορώ να τα πάρω όλα. θα με ενδιέφεραν όμως 2 του ίδιου φύλου.
ενημέρωσε με να ξερω, απο αθήνα είμαι.
Σε ευχαριστώ πολυ Smile

(αν έχω βρει κάτι άλλο μέχρι τότε, θα σε ενημερώσω.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bluerose




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 05/10/2011

Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καλησπερα,ενδιαφερομαι για τη μαμα κ για ενα αρσενικο μακρυτριχο!σας ειχα ενημερωσει κ πριν λιγο καιρο!αν μπορειτε κρατειστε μου!   Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου! Empty12/11/2011, 23:12

καλησπερα,ενδιαφερομαι για τη μαμα κ για ενα αρσενικο μακρυτριχο!σας ειχα ενημερωσει κ πριν λιγο καιρο!αν μπορειτε κρατειστε μου! Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου! 395394
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Axel




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου!   Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου! Empty26/11/2011, 18:42

Καλησπέρα και από μένα! Θα ήθελα, αν είναι δυνατόν, ένα θηλυκό Peruvian να κάνει παρέα με το δικό μου θηλυκό Abyssinian που έχει μείνει μόνο του. Αλλά πρώτα από όλα σας εύχομαι καλή γέννα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maddog




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 30/11/2011

Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γειά σου!!!   Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου! Empty30/11/2011, 23:58

με ενδιαφέρει να υιοθετήσω 2 θυληκά ινδικα χοιρίδια.Αρχικά με ενδιέφερε Αβησσινίας αλλά πέρα απο το τρίχωμα τι άλλη διαφορά υπάρχει?
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΈΡΩΝ!!!
καλή γέννα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Η θηλυκιά μου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Χαρίζονται / Ζητούνται / Φιλοξενούνται - Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης ινδικών χοιριδίων. :: Χαρίζονται-
Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις