Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panas6




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2011

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty14/12/2011, 17:00

Γεια σας,

Έχω ένα πανέμορφο χοιριδιάκι (ξανθό με άσπρο λαιμουδάκι) που γέννησε πριν μια εβδομάδα 4 πανέμορφα μικρά (είναι τόσο όμορφα που ούτε παραγγελία να είχαμε κάνει). Σκόπευα μετά από ~ 1 μηνα να χαρίσω τα μικρά, αλλά επειδή η γυναίκα μου έμεινε έγκυος δεν θέλουμε πλέον κατοικίδια στο σπίτι και σκοπεύω να τα χαρίσω όλα μαζί (δεν μπορούν να χωρίσουν από τη μαμά τους γιατί πρέπει να απογαλακτιστούν πρώτα).

Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει e-mail στο panas6@hotmail.com

Σκοπεύω να τα δώσω το συντομότερο.
Παναγιώτης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty16/12/2011, 16:00

Τα ινδικά χοιρίδια απογαλακτίζονται στις 3 εβδομάδες ζωής..
Και μετά το πέρας των 3 εβδομάδων πρέπει να χωρίζονται τα αρσενικά απ' τα θηλυκά για την αποφυγή ανεπιθύμητων εγκυμοσυνών..
Αν δεν ξέρετε να ξεχωρίζετε το φύλο μπορείτε να κοιτάξετε εδώ: https://indika-xoiridia.forumgreek.com/t676-topic

Όσοι ενδιαφέρεστε να υιοθετήσετε προτιμήστε να αποκτήσετε δύο ή και περισσότερα ινδικά χοιρίδια του ίδιου φύλου παρά ένα μόνο του!
Τα ινδικά χοιρίδια είναι κοινωνικά ζωάκια! Θέλουν την παρέα των ομοειδών τους!
[Ελβετικός νόμος, 2008: ινδικά χοιρίδια και άλλα ζώα που ζουν σε ομάδες, δεν επιτρέπεται να ζουν πλέον μόνα τους.]

Με το καλό το μωράκι που περιμένετε.. :-) :-) :-) αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν κρατάτε και το χοιριδιάκι σας! ?
Τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια που φροντίζονται σωστά δεν μπορούν να βλάψουν κάπου μία εγκυμοσύνη, ένα βρέφος ή ένα παιδί
όταν τηρούνται οι κανόνες υγιεινής! Και είναι πολύ όμορφο τα παιδιά να μεγαλώνουν παρέα με ζωάκια όπως τα ινδικά χοιρίδια! Τέσπα!

Εύχομαι να βρείτε γρήγορα μία καλή ή καλές οικογένειες να τα υιοθετήσουν!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
panas6




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2011

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty7/1/2012, 11:23

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!

Μιας και δεν βρέθηκε εθελοντής να πάρει ολόκληρη την οικογένεια, πλέον μπορούμε να δωσουμε την οικογένεια και χωριστα μιας και πέρασε η περίοδος απογαλάκτωσης. Όποιος λοιπόν επιθυμεί ένα, δύο ή περισσότερα χοιριδιάκια, ας μου στείλει e-mail (panas6@hotmail.com).
(Τα δίνουμε με βαριά καρδιά για τους προαναφερθείς λόγους).

Παναγιώτης

Υ.Σ. Γνωρίζουμε πως δεν μπορούν να βλάψουν μια εγκυμοσύνη τα χοιρίδια, αλλά πλέον το βάρος του ελεύθερου μας χρόνου και της φροντίδας μας θα πέσει αλλού, και προτιμάμε να το κάνουμε μια ώρα αρχίτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Katsvag




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2011

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty7/1/2012, 19:46

Kαλησπέρα και Καλη Χρονιά. Μπορείτε να βγάλετε και μια ανακοίνωση σε σελίδες του facebook σχετικες με ινδικα χοιρίδια. Εκει υπαρχουν ατομα που ενδιαφερονται. Τι ράτσας είναι ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panas6




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2011

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty7/1/2012, 20:43

Καλησπέρα,

Δεν έχω facebook, οπότε όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου από το παρών φόρουμ.
Τα χοιρίδια είναι προς μακρύτριχα, και λέω "προς" γιατί είναι κάτι ενδιάμεσο από κοντίτριχα και μακρίτριχα.

Παναγιωτης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Queenitsa

Queenitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Λάρισα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty8/1/2012, 13:20

Γεια σου Παναγιώτη και Καλή Χρονιά!

Σε ποια πόλη μένεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panas6




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2011

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty8/1/2012, 19:13

Καλή χρονια και σε εσένα Queenitsa!

Στην Νέα Ιωνία μένω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Queenitsa

Queenitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Λάρισα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty8/1/2012, 19:19

Αααα, είσαι μακριά! Κρίμα! Όσοι χαρίζουν χοιριδιάκια μένουν Αθήνα. Sad

Εγώ ζω στη Λάρισα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panas6




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2011

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty8/1/2012, 20:34

Δίκιο έχεις για την Αθηνα.

Στο τέλος του μήνα θα είμαι στη Λάρισα, αν δεν τα έχω δώσει έως τότε, μπορώ να στο φέρω αν εξακολουθείς να ενδιαφέρεσαι.
Περισσότερες λεπτομέρειες μπορούμε να ανταλλάξουμε με e-mail (panas6@hotmail.com).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Queenitsa

Queenitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Λάρισα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty8/1/2012, 20:35

Έχεις κανένα θηλυκό μωράκι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panas6




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2011

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty8/1/2012, 23:47

Σου απάντησα στο e-mail που μου έστειλες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Queenitsa

Queenitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Λάρισα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty8/1/2012, 23:48

Ναι, το έστειλα μετά και στο email. Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) 572978
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panas6




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2011

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty11/1/2012, 09:41

Καλημέρα σας,

το ένα μικρό χοιριδιάκη ήδη βρήκε στέγη (το μόνο αρσενικό της παρέας).
Είναι διαθέσιμα ακόμη 4 χοιριδιάκια (μαμά και 3 μωρά) όλα θυληκά.
Στα παρακάτω λινκ μπορείτε να δείτε τις φωτογραφίες τους:
1. Η μάνα: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/210/manav.jpg/
2. Χοιρίδιο1: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/850/xoiridio1.jpg/
3. Χοιρίδιο2: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/535/xoiridio2.jpg/
4. Χοιρίδιο3: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/811/xoiridio3.jpg/
5. Όλα τα παιδιά μαζί: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/862/oikogeneia.jpg/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Axel




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty11/1/2012, 11:36

Πολύ όμορφα όντως. Ψάχνω θηλυκό χοιρίδιο αλλά ένα Peruvian. Εύχομαι να πάνε όλα σε καλές οικογένειες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty3/2/2012, 16:38

είναι όλα τους πανέμορφα!! βρέθηκαν οικογένειες;;

axel γιατί θέλεις αποκλειστικά peruvian; ο χαρακτήρας των ινδικών χοιριδίων δεν επηρεάζεται απ' τη ράτσα!
Τα περουβιανά είναι μεν εντυπωσιακά αλλά ταυτόχρονα είναι και τα πιο δύσκολα στην περιποίησή τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
Axel




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty4/2/2012, 04:56

Θέλω Peruvian από την στιγμή που άρχισα να ψάχνω για χοιρίδια και δεν έχω καταφέρει ακόμα να αποκτήσω. Αυτός είναι ο λόγος που το ψάχνω τόσο πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty6/2/2012, 21:26

απλά να ξέρεις ότι τα περουβιανάκια θέλουν συχνό χτένισμα, βούρτσισμα, κούρεμα και τοπικό πλύσιμο του πωπουδάκου τους
γιατί τα μαλλάκια τους σέρνονται και μαζεύουν ότι υπάρχει κάτω στον πάτο του κλουβιού και στο πάτωμα...
ακόμα μέσα σε τόσο μαλλί είναι δύσκολο να βρεις και να κόψεις τα νύχια τους ή να παρατηρήσεις το οτιδήποτε ανησυχητικό.. Rolling Eyes

το δικό μου, η Λαρού είναι περουβιανό.. δεν έψαχνα για τη συγκεκριμένη ράτσα όταν το απόκτησα.. ήθελα απλά χοιριδιάκι..
έψαχνα στο internet για καιρό να βρω κάποιο που να χαρίζεται και δεν βρήκα
έτσι πήρα τηλ σ' ένα pet shop ρώτησα αν είχαν ι.χ., μου είπαν ναι.. και μόλις πήγα είδα ότι είχαν μόνο peruvian!
Τη Λαρού δεν την πήρα για τη ράτσα της αλλά επειδή ήθελα χοιριδιάκι!

Ένα χοιριδιάκι που έχει μεγαλώσει σε σπίτι έχει περισσότερες πιθανότητες να έχει καλύτερο χαρακτήρα από ένα σ' ένα pet shop!
Κατά τη γνώμη μου περισσότερα θα σου προσφέρει ένα ζωάκι καλού χαρακτήρα παρά ένα ζωάκι απλά εντυπωσιακής εμφάνισης!
Π.χ. η Λαρού ήταν υπερβολικά φοβισμένη στην αρχή.. δάγκωνε και συνεχίζει να δαγκώνει αν την πειράξεις ή αν φοβηθεί..
Φυσικά τη Λαρού μου, την τσαντίλα μου παρόλα αυτά την λατρεύω! Έχει και τις καλές της πλευρές! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
panas6




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2011

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty11/2/2012, 11:02

Γεια σας!

Όλα τα χοιρίδια έχουν βρει εδώ και λίγο καιρό στέγη!
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που δείξατε με τα e-mails σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)   Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας) Empty23/2/2012, 23:16

Τέλεια! :-) ΟΚ! Κλειδώνω το θέμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
Χαρίζεται μια οικογένεια ΙΧ (μαμά και 4 μωρά 1 εβδομάδας)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Η μαμά πέθανε! Τι γίνεται με τα μωρά;
» Tα μικρούλια μου με την μαμά τους!!!!
» Ορφανά από μαμά. Ο μπαμπάς θα τα φροντίζει?
» Τα καινούργια μου μωρά
» Χαρίζονται 2 μωρά 3 εβδομάδων.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Χαρίζονται / Ζητούνται / Φιλοξενούνται - Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης ινδικών χοιριδίων. :: Χαρίζονται-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις