Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια...   Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... Empty7/4/2012, 18:17

Μετά μεγάλης μου λύπης είμαι στην δυσάρεστη θέση να χαρίσω τον Μπαγγίρα, τον Μπαλλού και τον Πού!! Είμαι πολύ στεναχωρημένη αλλά δεν υπαρχει τρόπος να τους κρατήσω. Είναι 3 στον αριθμό και έχουν εξημερωθεί πλήρως και είναι απολύτως φιλικά με τους ανθρώπους. Τρώνε απο το χέρι μας και ο Πού έχει εκπαιδευτεί να λερώνει στην τουαλέτα του. Του έχουμε μάθει και ένα κολπάκι.... Κοιμούνται μαζί μας στο υπνοδωμάτιο και έχουν μάθει να επικοινωνούν μαζί μας με σφυρίγματα, γιατί έχουν μάθει με κόσμο... Το ιδανικό θα ήταν να βρίσκονται σ' ένα μέρος που να είναι σ' επαφή με τους ανθρώπους.
Κλαίωκαι μόνο που γράφω αυτό το μήνυμα... ειλικρινά αν είχα άλλη επιλογήδεν θα σου τους έδινα...Δεν ξέρω τί άλλο να κάνω...

Θα δοθούν μόνο σε όποιον/-α διαμένει στην Θεσ/νική για να μπορώ να τους βλέπω πότε πότε και να βοηθήσω σε ότι χρειαστεί. Και σαφώς θα δοθούν σε ανθρώπους με παραπανήσια τα φιλοζωϊκά τους συναισθήματα.

Πρόσφατες φωτογραφίες τους:

Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... IMG_0958Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... IMG_0973Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... IMG_0983Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... IMG_0975
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια...   Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... Empty14/4/2012, 21:33

:-( Λυπάμαι πάρα πολύ! Φαινόταν ότι τους αγαπούσες, ότι τους φρόντιζες, ότι ενδιαφερόσουν!!
Εύχομαι αρχικά να αλλάξουν τα πράγματα έτσι ώστε μήπως και μπορέσεις να τους κρατήσεις εσύ..
διαφορετικά σου εύχομαι να τους βρεις γρήγορα ένα καλό σπίτι που θα τους προσέχουν εκεί όσο και 'συ τόσο καιρό!!

Αν δεν τους έχεις δώσει ακόμα και εξακολουθείς να το θες..
μπορείς να βάλεις αγγελία και σε σελίδες για ινδικά χοιρίδια στο facebook αν δεν το έχεις κάνει ήδη
ή αν θες πες μου να βάλω εγώ την αγγελία! Η σελίδα του forum στο facebook είναι η: https://www.facebook.com/indika.xoiridia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
whatsername

whatsername


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Ξάνθη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια...   Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... Empty29/4/2012, 15:41

Τελικά τι έγινε με τα μικρά σου? τους βρήκες σπίτι????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christina Toti

Christina Toti


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ξάνθη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια...   Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια... Empty25/7/2012, 15:03

Θέλω πάρα πολύ να υιοθετήσω ένα από τα μικρά σου αλλά υπάρχει ένα μικρό προβληματάκι... δυστυχώς δεν είμαι από Θεσ/νίκη αλλά από Ξάνθη Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαρίζονται 3 ινδικά χοιρίδια!
» Χαρίζονται 3 ινδικά χοιρίδια
» χαρίζονται ινδικά χοιρίδια
» Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια
» Χαρίζονται ινδικά χοιρίδια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Χαρίζονται / Ζητούνται / Φιλοξενούνται - Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης ινδικών χοιριδίων. :: Χαρίζονται-
Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις