Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Μακρύτριχο ινδικό χοιρίδιο.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ibizakias4




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : salonica

Μακρύτριχο ινδικό χοιρίδιο. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μακρύτριχο ινδικό χοιρίδιο.   Μακρύτριχο ινδικό χοιρίδιο. Empty23/6/2012, 12:07

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα...
Πριν 2 χρόνια έφυγε από τη ζωή ο Νιο το χοιριδιάκι μου το είχα 3 χρόνια και τα πηγαίναμε πολύ καλά αλλά έτσι είναι η ζωή...Ήταν μακρύτριχο και πολύ όμορφο κάτι τέτοιο ψάχνω και σήμερα αλλά δεν μπορώ να βρω έχω ψάξει σε 'ολη την θεσσαλονίκη και το αποτέλεσμα είναι απογοητευτικό. Όποιος χαρίζει ας μου πεί παρακαλώ είμαι από θεσσαλονίκη... Ευχαριστώ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Μακρύτριχο ινδικό χοιρίδιο. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μακρύτριχο ινδικό χοιρίδιο.   Μακρύτριχο ινδικό χοιρίδιο. Empty17/7/2012, 15:59

Διόρθωσα το μήνυμά σου! Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης στο forum!
Γιατί ζητάς όμως κάτι τόσο συγκεκριμένο; Χαρίζονται συνεχώς αξιαγάπητα χοιριδιάκια απ' όλες τις ράτσες! Γιατί απορρίπτεις τα κοντότριχα;
Έχει τόση σημασία η εμφάνιση της ψυχούλας που θα φροντίζεις; Τέσπα! Βρήκες χοιριδιάκι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
ibizakias4




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : salonica

Μακρύτριχο ινδικό χοιρίδιο. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: .   Μακρύτριχο ινδικό χοιρίδιο. Empty18/7/2012, 21:14

Ψάχνω μακρύτριχο γιατί όπως έγραψα και παραπάνω είχα και παλαιότερα μακρύτριχο. Είναι ποιο όμορφα και ποιο εντυπωσιακά κατά τη γνώμη μου.Δεν έχω βρει ακόμα αλλά δεν βιάζομαι θα βρω όπως βρήκα και την προηγούμενη φορά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μακρύτριχο ινδικό χοιρίδιο.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ζητείται θηλυκό ινδικό χοιρίδιο μακρύτριχο
» ζητείται μακρύτριχο χοιρίδιο για υιοθεσία
» Ένα ινδικό χοιρίδιο
» Θηλυκό ινδικό χοιρίδιο
» Ζητείτε στην περιοχή Μαγνησίας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Χαρίζονται / Ζητούνται / Φιλοξενούνται - Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης ινδικών χοιριδίων. :: Ζητούνται-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις