Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Γεια σας !! :)

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Christina Toti

Christina Toti


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ξάνθη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Γεια σας !! :) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεια σας !! :)   Γεια σας !! :) Empty25/7/2012, 15:16

Καλησπέραααα ! Very Happy
Χαίρομαι πάρα πολύ που είμαι πλέον μέλος της παρέας σας !
Ονομάζομαι Χριστίνα και λατρεύω τα ινδικά χοιρίδια ..
Πέρυσι ήμουν μέλος στο παλιό σας forum το οποίο έχει κλείσει,και σήμερα πήρα την απόφαση να γίνω μέλος στο καινούριο σας forum
Είχα ένα ινδικό χοιρίδιο το οποίο πριν λίγους μήνες απεβίωσε και μου λείπει παρα πολύυυ Sad
Μόνο που βλέπω φωτογραφίες της με πιάνουν ακόμα τα κλάματα ...
Θέλω να αποκτήσω ένα ακόμα ινδικό χοιρίδιο και εννοείται ότι θα το πάρω από γέννα και όχι από Pet shop !!! Mad
Δεν είμαι σίγουρη όμως για το αν θέλω να ξαναπεράσω πάλι τα ίδια βάσανα του αποχωρισμού ... Sad
εσείς τι μου προτείνεται ??? ♥️
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Γεια σας !! :) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας !! :)   Γεια σας !! :) Empty28/7/2012, 02:01

Γεια!
Και 'μεις χαιρόμαστε που ήρθες!! Καλωσήρθες και καλή διαμονή και εδώ! Very Happy

Λυπάμαι πάρα πολύ για το χοιριδιάκι που έχασες! Δυστυχώς τα ι.χ. δεν ζούνε πολλά χρόνια!

Τώρα για το αν θέλεις ή όχι να αποκτήσεις άλλο χοιριδιάκι εσύ το ξέρεις καλύτερα αυτό! Νιώθεις έτοιμη;
Πάντα θα πονάει ο θάνατος των κατοικίδιων μας! Είναι ζωούλες με ξεχωριστές προσωπικότητες που είναι μέσα στις ζωές μας!
Πιστεύω πως αν φροντίζουμε σωστά τα ζωάκια μας και αν επισκεπτόμαστε κτηνίατρο όταν κάτι μας ανησυχεί
ίσως πονέσουμε λιγότερο όταν φύγουν καθώς θα ξέρουμε ότι κάναμε ότι καλύτερο μπορούσαμε γι' αυτά όσο ήταν ζωντανά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
Christina Toti

Christina Toti


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ξάνθη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Γεια σας !! :) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας !! :)   Γεια σας !! :) Empty28/7/2012, 10:24

Εγώ την μικρή μου την πρόσεχα πάρα πολύ και σε θέματα διατροφής και καθαριότητας αλλά και όσο αφορά την υγεία της..
Είχα βρει μάλιστα κτηνίατρο στην Ξάνθη που ήταν πολύ έμπειρος με τα θέματα των κουνελιών και είχε εξίσου πολλές γνώσεις και για να ινδικά χοιρίδια Smile
Εγώ τουλάχιστον τον εμπιστευόμουν πολύ...
Όσο για το χοιριδιάκι που θέλω να πάρω είμαι έτοιμη για αυτό.. Τα έχω ιδιαίτερη αδυναμία αυτά τα ζωάκια όσο και αν με πονάει ο αποχωρισμός στο τέλος Sad
Επίσης βρήκα εκτροφέα ινδικών χοιριδίων στην Ξάνθη.Πήγα και είδα τα χοιριδιάκια του τα οποία φαίνεται να το προσέχει πάρα πολύ και είναι όλα υγιέστατα..
Να υιοθετήσω ένα μικρό από αυτόν? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεια σας !! :)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γεια σας!!!
» Χαρίζονται 2 αρσενικά ινδικά χοιρίδια
» Μπορούν να είναι όλα μαζί (2 θηλυκά και τρία μωρά);
» Γράψτε ένα γεια
» Γεια σας.....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ FORUM - ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Μη διστάσετε να γράψετε σχόλια, ιδέες, προτάσεις ή να χαιρετήσετε :: Αν θέλετε να γράψετε ένα γεια, γράψτε το εδώ-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις