Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Σαμαράκι και λουρί για βόλτα?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Queen.C

Queen.C


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2012

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Σαμαράκι και λουρί για βόλτα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σαμαράκι και λουρί για βόλτα?   Σαμαράκι και λουρί για βόλτα? Empty1/8/2012, 16:18

Ειδα σε ενα σιτε να πωληται σαμαρακι με λουρι για βολτα.Ειναι καλο να χρησιμοποιηθει; αν το αγορασω το χοιριδιακι μου θα απολαυσει τις βολτες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Σαμαράκι και λουρί για βόλτα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαμαράκι και λουρί για βόλτα?   Σαμαράκι και λουρί για βόλτα? Empty2/12/2012, 14:25

αν τα ιδικά χοιρίδια δεν το έχουν μάθει από μωρά δεν νομίζω πως θα το συνηθίσουν αργότερα!
είχα βάλει μία φορά στη Λαρού και δεν ξαναέβαλα γιατί φοβήθηκε πάρα πολύ
και το έβγαλε μόνη της χορεύοντας κάτι σαν τσιφτετέλι.. Rolling Eyes

μπορείς να βγάζεις το χοιριδιάκι σου για βόλτα χωρίς λουρί
σ' ένα περιφραγμένο και ασφαλές χώρο μέσα στο σπίτι (χωρίς σακούλες, καλώδια κτλ)!
θα απολαύσει τη βόλτα στο πάτωμα σίγουρα πολύ περισσότερο ειδικά αν προσθέσεις και μερικά παιχνίδια (χάρτινες κούτες, τούνελ κτλ)

* το λουρί των ινδικών χοιριδίων είναι για βόλτα μόνο μέσα στο σπίτι!

και συγγνώμη για την πολύ καθυστερημένη απάντηση! :-(
θα ανοίξω την Τετάρτη πάλι το forum και θα το ανοίγω όπως παλιά Τετάρτες και Σαββατοκύριακα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
Σαμαράκι και λουρί για βόλτα?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Βόλτα στο νέο μας κλουβάκι......
» ΑΠΦ (Ανδρέας: Εξοπλισμός / Πάρκο άθλησης)
» ΑΠΦ (Χρήστος: Περιποίηση / Βόλτα)
» Ινδικό χοιρίδιο κάνει βόλτα
» Pop Corning ενώ κάνει βόλτα στο δωμάτιο;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Άλλα θέματα - Σε σχέση με τα ινδικά χοιρίδια.-
Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις