Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 ΑΠΦ (John Rebus: Άλλες απορίες / Φωτογραφίες;)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

ΑΠΦ (John Rebus: Άλλες απορίες / Φωτογραφίες;) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΦ (John Rebus: Άλλες απορίες / Φωτογραφίες;)   ΑΠΦ (John Rebus: Άλλες απορίες / Φωτογραφίες;) Empty20/9/2009, 23:23

John Rebus είπε...
Γεια σου Βαλάντια και μπράβο για την προσπάθεια σου..Υπάρχει κάποια περιοχή στην ιστοσελίδα σου οπού μπορούμε να βάλουμε και εμείς φωτογραφίες των δικών μας ινδικών χοιρίδιων..έχω και εγώ ένα αρσενικό από τον Φεβρουάριο του 2007 και ψάχνω ένα θυληκό για ζευγάρωμα..νομίζω οτί την ερωτεύτηκε ο δικός μου την Λαρού σου..αν έχεις κάποιο e-mail στελιλε μου:
zyklusb@gmail.com
εδώ για να σου στείλω φωτογραφίες του γαμπρού..

3/12/2008 10:23 πμ
valantia είπε...
Γεια! Ευχαριστώ για τα καλά λόγια! Η Λαρού νοιώθει γοητευμένη!;-)
Δεν υπάρχει η δυνατότητα upload και δεν ξέρω αν μπορώ να την προσθέσω! Αλλά θα φτιάξω μία ενότητα για φωτογραφίες ινδικών χοιριδίων φίλων του ιστολογίου!
Στείλε μου τις φώτο στο e-mail, και θα τις ανεβάσω!
Όσο για το ζευγάραμα θα τον στεναχωρήσω τον δικό σου! Η Λαρού δεν ενδιαφέρεται! Φοβάται μη χαλάσει το σώμα της μετά τη γέννα! χιχι! Ε ανησυχώ και γω.. Και τα μικρά ποιος θα τα κρατήσει μετά;

4/12/2008 12:24 πμ
Χρήστος είπε...
Συγνωμη αλλα,Βαλαντια μπορεις να μου δωσεις το e-mail σου για να σου στηλω ξαποιες εικονες της Ναομης;Σε παρακαλω...

21/1/2009 6:25 μμ
χρηστος είπε...
Θα ηθελα να τις βαλεις εκει που ειναι και καποιες φωτο/φιες αλλων χοιριδιων.(ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ)

21/1/2009 9:22 μμ
valantia είπε...
Το e-mail μου μπορείς να το δεις στο προφίλ μου στην αρχική σελίδα!

Στείλε μου και θα τις προσθέσω!
Ανυπομονώ να δω τη Ναόμη! ;-)

21/1/2009 11:21 μμ
Tseligas είπε...
που μπορώ να στείλω φωτογραφίες?

19/12/2008 10:42 πμ
valantia είπε...
Γεια Tseliga!
Επέλεξα να εμφανίζεται το e-mail μου στο προφίλ μου!
Μπορείς να μου τις στείλεις και θα τις αναρτήσω εγώ!

Αν ξέρει κανείς με ποιον τρόπο μπορεί να αναρτήσει κάποιος μόνος του φωτογραφίες, please πείτε μου!
Γίνεται να βάλω δυνατότητα upload σε blog? Δεν έχω ιδέα! Thanks!

19/12/2008 6:36 μμ
Επισκέπτης είπε...
valantia pote 8a baleis tis pic p s estila m email ? basika 8a tis baleis ...?

10/1/2009 7:46 μμ
valantia είπε...
Δεν έλαβα e-mail με φωτογραφίες!
Ξαναστείλτο και θα τις βάλω!!
Το e-mail μου είναι στο προφίλ!

10/1/2009 7:51 μμ
Επισκέπτης είπε...
s estila apla 1000 peripou pics m na indika m alla dn stal8ike telika giati dn ta xorage t email na s t stilo .8a s stilo aurio i me8aurio tis pic se 5-6 diaforetika email .na dialekseis pies saresoun na tis baleis .8a s stilo pics k apo ta indika xoiridia p exo dosei i p m exoun pe8anei.

10/1/2009 10:23 μμ
Ανώνυμος είπε...
Γεια!!!!!!Με λενε Νίκο(σου εχω γραψει μια απορία και στην συμβίωση)και θέλω να σου κανω μια ερώτηση.....τον ΣΟΝΙΚ μου πως μπορω να σου τον στειλω σε φωτογραφία για να τον βαλεις με τις αλλες φωτογραφιές που έχεις?

20/3/2009 7:44 μμ
valantia είπε...
Μπορείς να μου στείλεις φώτο του Σονικ στο e-mail μου και θα την προσθέσω! Το e-mail μου φαίνεται στο προφίλ μου.

24/3/2009 9:55 μμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
ΑΠΦ (John Rebus: Άλλες απορίες / Φωτογραφίες;)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΠΦ (Φωτογραφίες / John Rebus)
» ΑΠΦ (jim: Άλλες απορίες / Λίγα μακρύτριχα;;)
» ΑΠΦ (Άντα: Άλλες απορίες / Μακρύτριχο που;)
» Πως καταλαβαίνω την ηλικία;
» Ράτσες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ FORUM - ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Μη διστάσετε να γράψετε σχόλια, ιδέες, προτάσεις ή να χαιρετήσετε :: Μη διστάσετε να γράψετε σχόλια, ιδέες και προτάσεις-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις