Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 ΑΠΦ (Ανώνυμος: Άλλες απορίες / Αναγνώριση μακρύτριχου)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

ΑΠΦ (Ανώνυμος: Άλλες απορίες / Αναγνώριση μακρύτριχου) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΦ (Ανώνυμος: Άλλες απορίες / Αναγνώριση μακρύτριχου)   ΑΠΦ (Ανώνυμος: Άλλες απορίες / Αναγνώριση μακρύτριχου) Empty20/9/2009, 23:39

Ανώνυμος είπε...
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΑΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑΤΕ.1)ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΤΡΙΧΑ? 2)ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΚΟΝΤΟΤΡΙΧΟ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ?

24/2/2009 9:59 μμ
valantia είπε...
Γεια!

Δεν ξέρω να σου απαντήσω! Φαντάζομαι όμως ότι από 2 μηνών θα μπορείς να το καταλάβεις! Αλλά γιατί θέλεις μακρύτριχα; Και τα κοντότριχα είναι γλύκες!

24/2/2009 10:00 μμ
valantia είπε...
Το σχόλιο του Ανώνυμου/ης στις 22/2/2009, 5:02 μμ, της Elianas στις 23/2/2009, 2:42 μμ και του Ανώνυμου/ης στις 23/2/2009, 4:53 μμ μεταφέρθηκε στην κατηγορία Υγεία.

25/2/2009 12:02 πμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
ΑΠΦ (Ανώνυμος: Άλλες απορίες / Αναγνώριση μακρύτριχου)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΠΦ (Ανώνυμος: Άλλες απορίες / Μ.Ο. ζωής)
» ΑΠΦ (Ανώνυμος: Άλλες απορίες / Προέλευση)
» ΑΠΦ (Ανώνυμος: Άλλες απορίες/ Απ'τον εκτροφέα στο pet shop;)
» ΑΠΦ (Ανώνυμος: Άλλες απορίες / Γιατί πέθανε;)
» ΑΠΦ (Nelly: Άλλες απορίες / Άλλο τρωκτικό)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Άλλα θέματα - Σε σχέση με τα ινδικά χοιρίδια.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις