Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 ΑΠΦ (Παναγιώτης: Χαρίζονται / 4)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

ΑΠΦ (Παναγιώτης: Χαρίζονται / 4) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΦ (Παναγιώτης: Χαρίζονται / 4)   ΑΠΦ (Παναγιώτης: Χαρίζονται / 4) Empty18/9/2009, 16:12

Παναγιώτης είπε...
Γειά σε όλους!
Έχω δύο αρσενικά και δύο θυληκά χοιριδιάκια τα οποία δυστυχώς δεν μπορώ να κρατήσω άλλο.
Πρόκειται για "μπαμπά" - "γιό" και "μαμά" - "κόρη". Οι γονείς είναι περίπου 2,5 ετών και τα μικρά 2 (πλήρως ανεπτυγμένα πλέον δηλαδή).
Η γέννα προέκυψε λόγω λάθους εκτίμησης φύλου όταν ήθελα να πάρω παρέα στο πρώτο που έιχα... ήταν καλή εμπειρία όμως.
Θα με ενδιέφεραι να τα δώσω ανα δυάδες ίδιου φύλου (όπως ζουν και τώρα) γιατί τα ινδικά χοιρίδια χρειάζονται παρέα.
Είναι όλα αρκετά ενεργητικά, ειδικά τα αρσενικά.
Πολύ σύντομα θα ανεβάσω και φωτογραφίες.
Παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται να έχει πρόθεση να ασχοληθεί και να μήν καταλήξουν παρατημένα μέσα σε ένα μικρό βρόμικο κλουβί.
Μπορώ επίσης να δώσω τη βάση του τωρινού κλουβιού τους (1,2μ χ 0,8μ) κατασκευασμένη απο coroplasto-ειδές υλικό ή να δώσω συμβουλές για φτυνή κατασκευή νέου. (Το μεγαλύτερο - πανάκριβο κλουβί σε pet shop είναι πολύ μικρό για δύο χοιριδιάκια)
Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να μου στείλετε και mail στο crmeth@ath.forthnet.gr

26/1/2009 6:35 μμ
valantia είπε...
Στην κατηγορία φωτογραφίες προστέθηκαν φωτογραφίες των ινδικών χοιριδίων που χαρίζει ο Παναγιώτης!

3/2/2009 10:58 μμ
Ανώνυμος είπε...
Για τον Παναγιώτη:
Μένω στην Αθήνα ( Μαρούσι) και ενδιαφέρομαι για τα δύο θυληκά χοιριδιάκια σου (για την κόρη μου)
Παρακαλώ επικοινώνησε μαζί μου ή γράψε μου στοιχεία επικοινωνίας και θα επικοινωνήσω εγώ μαζί σου. Ενδιαφέρομαι και για τον εξοπλισμό τους (κλουβί κ.λ.π.)
Ευχαριστώ

Ελένη 6944210852

5/3/2009 12:15 μμ
valantia είπε...
Μπορείς να επικοινωνήσεις με τον Παναγιώτη μέσω e-mail. Κοίτα την τελευταία γραμμή του σχολίου του στις 26/1/2009.

5/3/2009 11:11 μμ
valantia είπε...
Το σχόλιο της Elianas διαγράφτηκε καθώς δεν πληρούσε τους κανόνες συγγραφής του forum.

8/3/2009 4:03 πμ
Παναγιώτης είπε...
Λοιπόν τα αρσενικά δώθηκαν.
Μένουν τα Θυληκά για όποιον ενδιαφέρεται.

22/3/2009 12:49 μμ
Ανώνυμος είπε...
Για παγιωτη που μενεις γιατι ενδιαφερομαι τα θυληκα... Καιτη.

4/4/2009 9:37 μμ
Παναγιώτης είπε...
Γεια σου Καίτη, μένω Π. Φάληρο με Νέα Σμύρνη. Ότι θέλεις μπορείς να μου στείλεις και στο mail (crmeth@ath.forthnet.gr). Δέν έχω πρόβλημα να έρθεις να τις δείς και μπορώ να τις μεταφέρω εγώ με το αυτοκίνητο αν τις θέλεις.

6/4/2009 1:08 πμ
Ανώνυμος είπε...
Σορι Παναγιωτης αλλα μενω Κρητη,αλλα θα ξαχτω και θα σου πω αν γινεται... ΟΚ!!!!!!!!! ΚΑΙΤΗ!!!!!!!

6/4/2009 2:00 μμ
valantia είπε...
Το σχόλιο της ανώνυμης στις 4-4-09, 9:43 μεταφέρθηκε στην κατηγορία Ζητούνται!

6/4/2009 9:03 μμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
ΑΠΦ (Παναγιώτης: Χαρίζονται / 4)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαρίζονται 2 θηλυκές
» χαρίζονται ινδικές χοιριδιούλες
» χαρίζονται
» χαρίζονται 2 κλουβιά
» Χαρίζονται 2 θηλυκά

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Χαρίζονται / Ζητούνται / Φιλοξενούνται - Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης ινδικών χοιριδίων. :: Χαρίζονται-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | Animals | Rodent | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις