Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα   Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty13/11/2009, 15:52

Γεια σας παιδια!!!!!!!!!!Δυστηχως δε βρηκα γαμπρο για την θηλυκια που πηρα...οποτε πηρα αλλη μια θηλυκια!!!!!!!Εχω δηλαδη δυο θηλυκα ΚΟΡΟΝΕΤ.Οποιος εχει αρσενικο της ιδιας ρατσας να επικοινωνησει μαζι μου η εδω η στο MSN:c_drougas84@windowslive.com Σας ευχαριστω πολυ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα   Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty14/11/2009, 16:18

Το αρσενικο το θελω για ζευγαρωμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα   Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty15/11/2009, 22:36

Παιδια οποιος-οποια εχει αρσενικο και θελει να το ζευγαρωσει....εχω δυο θυληκιες που περιμενουν.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα   Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty18/11/2009, 18:32

Γεια σας παιδια!!!!!!!!!Οποιος εχει αρσενικο και θελει να το ζευγαρωσει ας επικοινωνησει μαζι μου στο MSN:c_drougas84@windowslive.com η στο FACEBOOK:Christos Drougas A.Σας ευχαριστω εκ των προτερων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα   Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty21/11/2009, 16:36

Εγω ενδιαφερομαι για ενηλικο αρσενικο.Εχω 2 θυληκες μακρυτριχες τις οποιες και θελω να ζευγαρωσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ενας ενηλικος αρσενικος βρε παιδια δεν υπαρχει??????????   Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty1/12/2009, 20:12

Αγορασα απο πετ-σοπ αρσενικο αβυσινιας αλλα οι θυληκιες μου δεν τον δεχονται σαν επιβητορα επειδη ειναι μικροτερος σε ηλικια και μεγεθος απο αυτες...Υπαρχει καποιος απο ΑΘΗΝΑ που να μπορει να μου δανεισει η πουλησει ενηλικο αρσενικο????Αν υπαρχει ας επικοινωνησει μαζι μου στο MSN:c_drougas84@windowslive.com η στο FACEBOOK:Christos Drougas A.Σας ευχαριστω & παλι προκαταβολικα!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα   Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty1/12/2009, 21:23

Το αρσενικό που πήρες θα το κρατήσεις; Γιατί θέλεις τόσο πολύ να ζευγαρώσεις τα θηλυκά;
Μπορεί να τα χάσεις στη γέννα και αυτά και τα μικρά τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα   Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα Empty1/12/2009, 21:37

Εννοειται οτι θα το κρατησω το μικρο αρσενικο....Θελω να ζευγαρωσω για να δω εγκυμοσυνη,μωρακια και γιατι θελω να εχω κι αλλα χοιριδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ζητείται αρσενικός για ζευγάρωμα - Θεσσαλονίκη
» ζητείται θηλυκό ινδικό χοιρίδιο για ζευγάρωμα!!
» Ζητείται ινδικό χοιρίδιο στην Ρόδο για ζευγάρωμα
» Ζητείται ι.χ. στην Άρτα
» ζητείται αρσενικό μακρύτριχο!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Χαρίζονται / Ζητούνται / Φιλοξενούνται - Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης ινδικών χοιριδίων. :: Ζητούνται-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις