Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Θηλυκό με μία μεγάλη κόρη και δύο μικρές;

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kwnstant!na

kwnstant!na


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2010
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Θηλυκό με μία μεγάλη κόρη και δύο μικρές; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θηλυκό με μία μεγάλη κόρη και δύο μικρές;   Θηλυκό με μία μεγάλη κόρη και δύο μικρές; Empty15/3/2010, 19:46

Η θυληκιά μου γέννησε 2 υπέροχα μωράκια. Στο κλουβάκι πριν γεννήσει, την είχα μαζί με την πρώτη κόρη της. Δεν πειράζει αν εξακολουθήσω να τα έχω όλα μαζί ? cheers
ινδικό χοιρίδιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Θηλυκό με μία μεγάλη κόρη και δύο μικρές; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θηλυκό με μία μεγάλη κόρη και δύο μικρές;   Θηλυκό με μία μεγάλη κόρη και δύο μικρές; Empty16/3/2010, 20:09

Αν είναι διαφορετικού φύλου και μεγαλύτερα από έξι εβδομάδων πειράζει γιατί θα ζευγαρώνουν μεταξύ τους!
Αν είναι όλα του ίδιου φύλου και το κλουβί σου είναι τουλάχιστον 1,2 τ.μ.
λογικά δε θα υπάρξει κανένα πρόβλημα!
Να τα χαίρεσαι τα μωράκια, αλλά θα τα κρατήσεις εσύ;;
Και γιατί ξαναζευγάρωσες το θηλυκό σου;;;

Τα θηλυκά μπορεί να παρουσιάσουν επιπλοκές στη γέννα και να πεθάνουν και αυτά και τα μωράκια τους!
Και παλιότερα είχες βάλει αγγελία ότι χαρίζεις ινδικά χοιρίδια!
Μη ζευγαρώνεις τα ινδικά χοιρίδια αν δεν είσαι διατεθειμένη να κρατήσεις όλα τα μωρά τους! Είναι κρίμα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
kwnstant!na

kwnstant!na


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2010
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Θηλυκό με μία μεγάλη κόρη και δύο μικρές; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θηλυκό με μία μεγάλη κόρη και δύο μικρές;   Θηλυκό με μία μεγάλη κόρη και δύο μικρές; Empty17/3/2010, 16:19

Δεν τα ζευγάρωσα εγώ. Τα χώρισα. Αλλά μάλλον είχε ήδη μείνει έγκυος και έτσι, 2 κουκλάκια ήρθαν στον κόσμο μας.Όσο για το που θα τα δώσουμε έχει κανονιστεί. Ευχαριστώ πάντως... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Θηλυκό με μία μεγάλη κόρη και δύο μικρές;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» επιτίθεται το ένα θηλυκό στο άλλο θηλυκό γιατί το ζηλεύει;
»  μικρές πληγές στο δέρμα
» συνταγούλες για τις μικρές σταλίτσες
» ψάχνω θηλυκό
» ΑΠΦ (Βάσω: Συμβίωση αρσενικού με θηλυκό;)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Διατροφή / Στέγαση - Πάρτε δύο ινδικά χοιρίδια του ίδιου φύλου. :: Συμβίωση-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις