Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 χαρίζονται 2 κλουβιά

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




χαρίζονται 2 κλουβιά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: χαρίζονται 2 κλουβιά   χαρίζονται 2 κλουβιά Empty14/5/2010, 19:28

** χαρίζω 2 κλουβιά ένα γυάλινο διαστάσεις 60*30*40 και ένα κλουβί με κάγκελα διαστάσεις 60*40*36.
τα χαρίζω επειδή θέλω να πάρω στον μπούμερ μου ένα καινούργιο κλουβί και επί την ευκαιρία χαρίζω και το γυάλινο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kwnstant!na

kwnstant!na


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2010
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

χαρίζονται 2 κλουβιά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαρίζονται 2 κλουβιά   χαρίζονται 2 κλουβιά Empty15/5/2010, 18:55

Τί είχες πριν μέσα ?
Ενδιαφέρεται πολύ η αδερφή μου αν το χαρίζεις. sunny
Θα μπορούσες να ανεβάσεις μια φώτο παρακαλώ ?
Ευχαριστώ προκαταβολικά drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




χαρίζονται 2 κλουβιά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαρίζονται 2 κλουβιά   χαρίζονται 2 κλουβιά Empty16/5/2010, 08:55

** Μέσα έχω ινδικά χοιρίδια απλά θέλω να πάρω καινούργιο κλουβί γι'αυτό τα χαρίζω .(σε πειράζει που τα έχω ακόμα μέσα και η φωτό θα είναι με αυτά επειδή δεν έχω κλουβί ακόμα για να τα βάλω αλλού πες μου αμα είναι να τα βγαλω από το κλουβί και να βγάλω τότε τη φωτογραφία)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kwnstant!na

kwnstant!na


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2010
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

χαρίζονται 2 κλουβιά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαρίζονται 2 κλουβιά   χαρίζονται 2 κλουβιά Empty16/5/2010, 18:03

Όχι, όχι και βέβαια δεν πειράζει... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




χαρίζονται 2 κλουβιά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαρίζονται 2 κλουβιά   χαρίζονται 2 κλουβιά Empty16/5/2010, 18:22

** βασικά επειδή δεν μπορώ να ανεβάσω τις φωτο εδώ θα τις ανεβάσω στις φωτογραφίες αν γίνεται εντάξει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kwnstant!na

kwnstant!na


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2010
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

χαρίζονται 2 κλουβιά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαρίζονται 2 κλουβιά   χαρίζονται 2 κλουβιά Empty17/5/2010, 20:43

Ok. Ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




χαρίζονται 2 κλουβιά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαρίζονται 2 κλουβιά   χαρίζονται 2 κλουβιά Empty17/5/2010, 22:16

** παιδιά συγγνώμη αν κάποιος ήθελε αλλά έγινε κάτι και θα κρατήσω τα κλουβιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
χαρίζονται 2 κλουβιά
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαρίζονται η Fluffy και η Φούσκα μαζί με 3 κλουβιά!!!
» ΑΠΦ (eleftheria: Κλουβιά / Κατασκευή)
» χαρίζονται
» Χαρίζονται 2 θηλυκά
» Χαρίζονται 2 θηλυκές

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Χαρίζονται / Ζητούνται / Φιλοξενούνται - Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης ινδικών χοιριδίων. :: Χαρίζονται-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις