Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 ζητείται μακρύτριχο χοιρίδιο για υιοθεσία

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
νελι

νελι


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Π. Φώκαια - Σούνιο

ζητείται μακρύτριχο χοιρίδιο για υιοθεσία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ζητείται μακρύτριχο χοιρίδιο για υιοθεσία   ζητείται μακρύτριχο χοιρίδιο για υιοθεσία Empty23/7/2010, 01:13

γειά σας!!! είμαι καινούργια στο forum και δυσκολεύτικα πολύ για να βρώ τον τρόπο να γράψω!!! εγώ γενικά ειμαι λιγο άτυχη με τα ζωάκια μου (έχασα την iguanna μου για τον ίδιο λόγο), ετσι και με το χοιριδιό μου!! δεν γνώριζα για τα χοιρίδια μέχρι που συνάντισα τον μικρούλι μου σε ενα pet shop της γειτονιάς μου!! ηταν ο μόνος ζωηρούλης αναμεσα στα αλλα δύο που αντιθέτος φαίνονταν πολύ άρρωστα. την επομενη μερα τον αγόρασα και ακολούθησα ολους τους κανόνες του site και οπου μπορούσα να αντλίσω πληροφορίες!!! όμως το μικρό μου δεν αντεξε για πολύ και μετα απο δύο εβδομάδες ψώφισε προφανώς ήταν άρρωστο απο τότε που το πήρα!!! απο τοτε υποσχέθηκα να μην ξαναπάρω ζωάκι αλλα δεν τίρισα την υποσχεσή μου και τώρα έχω ενα πανέμορφο ζημιάρικο λευκό κουνελακι την νέλι μου!!! θα ήθελα λοιπον να αποκτήσω και ενα χοιριδιακη μακρύτριχο αλλα δεν βρίσκω πουθενά!!! μήπως υπαρχει κάποιο μέλος στο forum που να έχει και να μπορώ να υιοθετίσω?

Υ.Γ: παρεπιπτόντως μετά απο δύο μέρες που πήγα στο pet shop για να το αναφέρω τα αλλα δύο χοιρίδια δεν υπήρχαν και οταν ρώτησα αν τα πούλησε μου ειπε οτι τα επεστρεψε στον προμυθευτή και οτι δεν θα ξαναφέρει!!!

επισης θέλω να συμπληρώσω οτι ειχε τα ιδια συμπτώματα με τον ποντιξ που αναφερεται στη θεματικη ενότητα <<ατονια, πολλα σάλλια>> με τη διαφορά οτι ο δικος μου έβγαζε κραυγές και μου ματωνε την καρδιά παρολο που τον είχα λίγο καιρό αλλα πιστέυω πως αυτό δεν παίζει ρόλο!!

περιμένω απάντηση και ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νελι

νελι


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Π. Φώκαια - Σούνιο

ζητείται μακρύτριχο χοιρίδιο για υιοθεσία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητείται μακρύτριχο χοιρίδιο για υιοθεσία   ζητείται μακρύτριχο χοιρίδιο για υιοθεσία Empty24/7/2010, 00:55

έχω αρχίσει και κάνω σχέδια για το νέο μελος της οικογενειάς μου!!! Παρακαλώ οποιος μπορεί να μου χάρισει μια χνουδωτή αγκαλίτσα θα το εκτιμούσα πολύ!!! περιμένω νέα!!! super flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ζητείται μακρύτριχο χοιρίδιο για υιοθεσία
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ζητείται θηλυκό ινδικό χοιρίδιο μακρύτριχο
» ζητείται αρσενικό μακρύτριχο!!!!
» Μακρύτριχο ινδικό χοιρίδιο.
» Ζητείται Ινδικό Χοιρίδιο
» Ζητείται ινδικό χοιρίδιο...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Χαρίζονται / Ζητούνται / Φιλοξενούνται - Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης ινδικών χοιριδίων. :: Ζητούνται-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις