Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+2
νελι
ChristosD
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty23/7/2010, 19:04

Σημερα μεταξυ 1,00-1,30 γεννησαμε αναπαντεχα 4 μωρακια(3 θηλυκα,1 αρσενικο).Η μαμα αν και ειναι μολις 5,5 μηνων γεννησε ευτυχως...επιτυχως!!!!!!!!!!!!!Ολα τα μωρα και η μανα ειναι ακρως υγειης!!!!!!!Αυριο θα ανεβασω τις φωτογραφιες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νελι

νελι


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Π. Φώκαια - Σούνιο

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty23/7/2010, 19:13

τι καλά!! η ράτσα είναι μακρύτριχα? μπορώ να έχω ένα οταν φτάσουν σε ηλικία για υιοθεσία και εφόσον τα δίνεις please!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanis




Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty23/7/2010, 19:18

να τα χερεσαι μεγαλε.... cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty23/7/2010, 20:04

Σας ευχαριστω και τους 2!!!!!!!!Νελι μου ειναι νωρις ακομα για υιοθεσιες....ακομα δεν γεννηθηκανε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgos-gizaros

giorgos-gizaros


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Κρήτη και Αθήνα(Γλυφαδα)

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty23/7/2010, 20:53

Με τι καλο λοιπον..Αντε να σου ζησουν!!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty23/7/2010, 20:54

Τι εννοεις με το καλο φιλε μου????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgos-gizaros

giorgos-gizaros


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Κρήτη και Αθήνα(Γλυφαδα)

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty23/7/2010, 22:34

Ακουστηκε καπως παραξενο ε?σορρι απλα ηθελα να πω με το καλο να μεγαλοσουν τωρα που γεννηθηκανε..(αλλα θα επρεπε μαλλον να πω σιδερενια)τωρα πιστευω να εγινα πιο ξεκαθαρος ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty23/7/2010, 23:35

Σε ευχαριστω!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgos-gizaros

giorgos-gizaros


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Κρήτη και Αθήνα(Γλυφαδα)

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty23/7/2010, 23:41

Τιποτα βρε σι αυτα να ειναι καλα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νελι

νελι


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Π. Φώκαια - Σούνιο

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty30/7/2010, 23:55

τώρα που έχω και εγω ένα κοριτσάκι ελπίζω όταν αποφασίσεις να τα δώσεις να δώσεις και στην μικρή μου συντροφιά!! Cool Very Happy Smile lol!

απο σεπτέμβριο ξεκινάει η σχολή μου και έτσι δεν θα χω πολύ χρόνο για να περνάω με την μπουμπου μου γιαυτο θέλω να της χαρίσω ένα ομοειδό της και επειδή μόνο εσυ είχες γέννα ειναι ο λόγος που σου ζητάω!! αν κάποιος χαρίζει ως τον σεπτέμβριο καλώς αν δεν μπορείς να μου δώσεις!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ!!!! flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty1/8/2010, 00:43

Καντε λίγο υπομονη ρε παιδια!!!Η μανα ειναι μολις 5.5 μηνων(γεννησε πριν μεγαλωσει).Τα μωρα ειναι 7 ημερων...περιμενετε λιγο να ξεπεταχτουν...Ειναι μια σταλιτσα....Αν ζησει η μανα τους μεχρι την αλλη εβδομαδα....θα τα κοψω απο το γαλα.Την εχουν ρημαξει τη δολια.Αν και μπορω να τα κρατησω ολα(πηρα καινουργιο,τεραστειο κλουβι)....επειδη πολλοι ζητατε μικρα...μαλλον θα δωσω τα 2...απλα θα δοθουν πολυ επιλεκτικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νελι

νελι


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Π. Φώκαια - Σούνιο

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty1/8/2010, 16:47

να ζήσει !!!! γιατί να μην ζήσει??? όσο για μένα άκυρο γιατι εγω έχω θυλικό και χτές μου είπε ο φάνης οτι έχεις αρσενικό!!! σόρρυ αν σε έπριξα!!! απλα δεν ήξερα!!! Embarassed Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanis




Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty1/8/2010, 16:57

Η 8υληκια του χριστου γενησε 4 και ειναι μολις 5,5 μινον... και τα μικρα την κηγνηγανε για γαλα.... η μανα εχει εξαντλη8ει δεν εχει πολλυ κουραγιο ,,, γιαυτο σταδιακα στην μερα 8α τιν ωαζει μονη της για να ξεκοθραζεται...για να μην παθει τπτ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty1/8/2010, 17:29

Εχω και αρσενικα και θηλυκα...αλλα θα χαριστουν πολυ επιλεκτικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νελι

νελι


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Π. Φώκαια - Σούνιο

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty1/8/2010, 17:55

ελπιζω να έλαβες το mail. μπες και διάβασε και στα συμπτωματα εγκυμοσύνης τον χθεσινο διάλογο!!! να σου φύγουν και οι υποψίες!!!! Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty1/8/2010, 18:54

Ατύχησες...Δεν είσαι μέσα στις επιλογές μου.Δε μου αρέσει να ρωτάτε άλλα άτομα για το αν έχω αρσενικά ή θηλυκά.Εμένα έπρεπε να ρωτήσεις.Ήθελες και να μου την πεις...χεχεχεχεχε!!!Άκυρο???Είχαμε συμφωνήσει να σου χαρίσω και δεν το θυμάμαι???

Συμπληρωνω επισης οτι το ενα θηλυκο ηδη κλειστηκε για χαρισμα...οποτε απομενει μονο το αρσενικο μωρο να χαριστει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty4/8/2010, 12:02

Δυστυχως σημερα η μανα των μωρων...απεβιωσε....!!!Τα 2 θηλυκα μωρα θα υιοθετησει η Μαρια απο το φορουμ,το ενα θηλυκο θα το κρατησω εγω..οποτε χαριζεται το αρσενικουλη.Οποιος ενδιαφερεται να υιοθετησει το μωρο αρσενικο...να μου στειλει Π.Μ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νελι

νελι


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Π. Φώκαια - Σούνιο

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty4/8/2010, 12:26

κριμαααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
και για να μην το παρεξηγησεις κ αυτο κριμα για την μανουλα ενωω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty4/8/2010, 17:43

Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νελι

νελι


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Π. Φώκαια - Σούνιο

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty4/8/2010, 17:57

Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty14/8/2010, 10:12

Sad Sad Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty19/8/2010, 09:22

Καλημερα σε ολους!!!Χαριζεται το αρσενικο απο την τελευταια μου γεννα!!!!Οποιος ενδιαφερεται...να επικοινωνησει μαζι μου με ΠΜ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChristosD




Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 39

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty4/9/2010, 21:04

Το αρσενικο απο την τελευταια γεννα χαριζεται ακομα....για οποιον ενδιαφερεται....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pps888

pps888


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty26/9/2010, 20:04

Υπάρχει ακόμα το αρσενικό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γεννήσαμε σήμερα.....αναπάντεχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» Γεννήσαμε και εμείς αναπάντεχα!!
» Γεννήσαμε!!! +2
» Γεννήσαμε!!! +2
» Γεννήσαμε το πρωί

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Χαρίζονται / Ζητούνται / Φιλοξενούνται - Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης ινδικών χοιριδίων. :: Χαρίζονται-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις