Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Ανέκδοτο - μεθυσμένος

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fanis




Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς

Ανέκδοτο - μεθυσμένος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανέκδοτο - μεθυσμένος   Ανέκδοτο - μεθυσμένος Empty9/8/2010, 21:20

Ο μεθυσμένος και ο οίκος ανοχής

Τρείς φίλοι, ανάμεσά τους και ένας μεθυσμένος, πήγαν σε ένα οίκο ανοχής για να ικανοποιήσουν την ανάγκη τους. Μπαίνουν μέσα και εκεί βρίσκουν τη γρια που θα τους έλεγε με ποια κοπέλα θα πάνε.
- Γειά σας.
- Γειά σας,λέει η κοπέλα.
- Θα θέλαμε τρεις γυναίκες για να....καταλαβαίνετε.
- Λυπάμαι. Αυτή τη στιγμή είναι διαθέσιμες μόνο δυο.
Πετάγετε ο ένας και της λέει στο αυτί να δώσουν στο μεθυσμένο μια φουσκωτή κούκλα που δε θα το καταλάβει. Πηγαίνουν λοιπόν και αφού τελειώνουν βγαίνουν για να πουν τις εντυπώσεις τους.
Λέει ο πρώτος:
- Εμένα πρέπει να ήταν Αγγλίδα γιατί φώναζε "Yes Babe!".
- Και εμένα πρέπει να ήταν Κινέζα γιατί φώναζε κάτι "Tσιν Tσον"!
Λέει και ο μεθυσμένος:
Eμένα πρέπει να ήταν μάγισσα γιατί έκανε ένα "Φσσσσστ" και έφυγε από το παράθυρο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina2512

katerina2512


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιαννιτσά

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Ανέκδοτο - μεθυσμένος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανέκδοτο - μεθυσμένος   Ανέκδοτο - μεθυσμένος Empty9/8/2010, 22:22

fanis έγραψε:
Ο μεθυσμένος και ο οίκος ανοχής

Τρείς φίλοι, ανάμεσά τους και ένας μεθυσμένος, πήγαν σε ένα οίκο ανοχής για να ικανοποιήσουν την ανάγκη τους. Μπαίνουν μέσα και εκεί βρίσκουν τη γρια που θα τους έλεγε με ποια κοπέλα θα πάνε.
- Γειά σας.
- Γειά σας,λέει η κοπέλα.
- Θα θέλαμε τρεις γυναίκες για να....καταλαβαίνετε.
- Λυπάμαι. Αυτή τη στιγμή είναι διαθέσιμες μόνο δυο.
Πετάγετε ο ένας και της λέει στο αυτί να δώσουν στο μεθυσμένο μια φουσκωτή κούκλα που δε θα το καταλάβει. Πηγαίνουν λοιπόν και αφού τελειώνουν βγαίνουν για να πουν τις εντυπώσεις τους.
Λέει ο πρώτος:
- Εμένα πρέπει να ήταν Αγγλίδα γιατί φώναζε "Yes Babe!".
- Και εμένα πρέπει να ήταν Κινέζα γιατί φώναζε κάτι "Tσιν Tσον"!
Λέει και ο μεθυσμένος:
Eμένα πρέπει να ήταν μάγισσα γιατί έκανε ένα "Φσσσσστ" και έφυγε από το παράθυρο!

χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχχα
χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ
χχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχα

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

εχω λιωσει μιλαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanis




Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς

Ανέκδοτο - μεθυσμένος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανέκδοτο - μεθυσμένος   Ανέκδοτο - μεθυσμένος Empty9/8/2010, 22:25

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy γι'αυτό όποιος πίνει να σταματήσει το ποτό κάνει πολύ κακό όχι μόνο στον εαυτό του αλλά και στους γύρω του ... όπως στην κούκλα Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Ανέκδοτο - μεθυσμένος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανέκδοτο - μεθυσμένος   Ανέκδοτο - μεθυσμένος Empty14/8/2010, 10:12

lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
Ανέκδοτο - μεθυσμένος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΟΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΖΩΑ :: Αν θέλετε να γράψετε κάτι άσχετο, γράψτε το εδώ-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις