Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Σταφύλι............

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giorgos-gizaros

giorgos-gizaros


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Κρήτη και Αθήνα(Γλυφαδα)

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Σταφύλι............ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σταφύλι............   Σταφύλι............ Empty26/9/2010, 12:51

Γεια σας ξερει κανεις αμα το σταφυλι μπορουμε να το δινουμε στα ινδικα?κανει καλο η οχι?μιλαμε παντα για το σταφυλι χωρις κουκουτσι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Σταφύλι............ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σταφύλι............   Σταφύλι............ Empty26/9/2010, 13:10

Εμείς έχουμε δοκιμάσει σταφύλι το μικρό πράσινο χωρίς κουκούτσια. Πάρα πολύ καλό πλύσιμο, γιατί τα ραντίζουν. Μην του δίνεις όμως πολύ, γιατί όλα τα φρούτα περιέχουν ζάχαρη και δεν συνιστώνται... Ελπίζω να βοήθησα! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
Vivian

Vivian


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Βόλος/Θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Σταφύλι............ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σταφύλι............   Σταφύλι............ Empty26/9/2010, 13:14

Στον πίνακα που δίνει η Βαλαντία το αναφέρει ως τροφή που δίνουμε σχετικά συχνά!και γω δίνω στον δικό μου!
http://www.guineapigcages.com/food/Veggie-and-Fruit-Charts.pdf

Οπότε μπορείς να του δίνεις,χωρίς τα κουκούτσια εννοείται Very Happy
Τώρα κάπου διάβασα(δεν θυμάμαι που) ότι πρέπει να αφαιρούμε και τη φλούδα,αλλά δεν ξέρω αν ισχύει. Neutral
και εννοείται και αυτό που λέει η kragion.δώσε μικρές ποσότητες λόγω της ζάχαρης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina2512

katerina2512


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιαννιτσά

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Σταφύλι............ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σταφύλι............   Σταφύλι............ Empty26/9/2010, 23:25

+1 στη Vivian k την Kragion

Αν κ ο πινακας λεει οτι μπορουμε να τα δινουμε 2-4 φορες την εβδομαδα , ωστοσο εγω τα δινω λιγοτερο συχνα λογω της ζαχαρης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σταφύλι............
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Διατροφή / Στέγαση - Πάρτε δύο ινδικά χοιρίδια του ίδιου φύλου. :: Τροφές-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις