Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!

Πήγαινε κάτω 
+5
Vivian
katerina2512
xritoti
m@ry
kragion
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty26/9/2010, 13:44



Είναι ότι πιο ωραίο έχω δεί!! Στοίχησε μόλις 412.85 €!! Πάντως δεν 'ν' κακό να κάνουμε όνειρα!!! Razz Razz Razz
Όποιος/α έχει και άλλα τέτοια βίντεο ας μας ενημερώσει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
m@ry

m@ry


Αριθμός μηνυμάτων : 317
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty26/9/2010, 14:04

Αυτό το κλουβί είναι τέλειο Exclamation Exclamation Exclamation (και πολύ ακριβό).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://guinea-pig.forumgreek.com/forum.htm
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty26/9/2010, 14:13

Razz Razz Razz Razz Τιμή έεεε?? affraid affraid pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
xritoti

xritoti


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Ξανθη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty26/9/2010, 21:50

Φανταστικόοο!
Είχε πολύ δουλειά αλλά άξιζε τον κόπο και τα χρήματα!
Αν και η τιμή του ήταν κάπως υπερβολική..τουλάχιστον
όλη αυτή η βίλα είναι για 2!
Και τα δύο είναι αρσενικά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina2512

katerina2512


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιαννιτσά

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty26/9/2010, 22:53

Πραγματικα αξιεπαινο! Οχι μονο επαγγελματικη δουλεια , αλλα κυριως με πολυυυυ μερακι ! Τρελαθηκα οταν τον ειδα να κανει πυρογραφιες πανω στα γραμματα...
Εγω γιατι δεν μπορω να κανω τετοια????? Μα να μην πιανουν τα χερια μου καθολου......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty26/9/2010, 23:10

Τώρα μου 'ρθε η ιδέα να μαζευόμαστε τα μέλη που είναι απο τις ίδιες πόλεις και να κάνουν δικά τους κλουβιά... Λέτε???????????? Ποιός είναι μέσααααααα??? cheers cheers sunny

Πάντως αξίζει να σημειωθεί πως εάν κάποια κομμάτια ξύλου τα αντικαταστήσεις με ελαφρύτερα, ρίχνεις αμέσως το κόστος της όλης κατασκευής...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
Vivian

Vivian


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Βόλος/Θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty29/9/2010, 22:41

Axxx η ιδέα σου είναι τέλεια κι είμαστε και στην ίδια πόλη..που να βρεθεί χώρος όμως για καινούριο μεγάλο κλουβί Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty29/9/2010, 22:46

Ε στη βράση κολλάει το σίδερο... Τί διαστάσεις μπορείς να το κάνεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
Vivian

Vivian


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Βόλος/Θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty29/9/2010, 22:50

Αυτή τη στιγμή δεν ξέρω να σου πω! την Κυριακή που θα ανέβω Σαλόνικα θα μετρήσω να σου πω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeSp

GeSp


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty30/1/2011, 21:50

Θα φτιαξω κατι αντιστοιχο αλλα οχι γωνια οπως αυτο!Λογικα την αλλη εβδομαδα θα ειναι ετοιμο κ θα μπορω να το μοιραστω μαζι σας...!Το κοστος ανερχεται στσ 75 ευρω....Οπως λεει κ η kragion αν αντικατασταθουν με αλλο ειδος ξυλου θα πεσει κ η συν.τιμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Bόλος

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty30/1/2011, 22:01

το ξυλο ομως παιδια καθαριζετε-απολυμενετε δυσκολα...αυτο ειναι...αλλιωςαπο ομορφια ειναι πολυ καλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeSp

GeSp


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty30/1/2011, 22:12

Αυτο ηταν το διλλειμα μ ομως αποφασισα να του βαλω χλοοταπητα κατω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
masya




Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2010

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty30/1/2011, 22:25

πολυ ωραιο αλλα καθολου πρακτικο συντομα θα ανεβασω φωτος απο την kimkoula μου απο το σπιτακι -παρκακι που της φτιαξαμε κατα πολυ πιο βολικο απο αυτο πολυ πιο φτηνο διπατο με ελαχιστο ροκανιδι και ευκολο στο καθαρισμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty30/1/2011, 22:50

Άγγελε υπάρχει τρόπος να στεγανοποιήσεις το ξύλο... δες πώς το κάνει ο τύπος στο βίντεο ή την αυτοσχέδια κατασκευή που κάναμε εμείς... GeSp τί εννοείς χλοοτάπητα? Με πλαστικό προφανώς... δεν ενδείκνυται γιατί θα το τρώνε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
GeSp

GeSp


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty2/2/2011, 13:15

Την ιδεα για χλοοτάπητα την πήρα απο αυτό το topic https://indika-xoiridia.forumgreek.com/t712-topic...Ας μας πει κ ο/η masya αν ειχε θεμα μ τον χλοοταπητα!
Γενικα παντως τα μωρα μου ειναι ησυχα δεν τρωνε διαφορα....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!   "Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!! Empty1/3/2011, 15:56

Δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα ο χλοοτάπητας! pale
Καλύτερα να είσαι σίγουρος/η με μία επίστρωση ενδεδειγμένη για ινδικά χοιρίδια και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο
παρά να αγωνιάς μήπως και το χοιρίδιο αλλάξει συνήθειες, την φάει και μετά τρέχεις και δεν φτάνεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
"Η κατασκήνωση του Ντέιβιντ" τρελό αυτοσχέδιο ΞΥΛΙΝΟ κλουβί!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Το αυτοσχέδιο κλουβί μας, έκδοση 2η!! ΑΠΑΙΧΤΟ κλουβί!!
» το ξύλινο κλουβί μου
» Το νέο χειροποίητο, ξύλινο κλουβάκι μας!!!
» Κλουβί Λαρούς
» Συν κλουβί

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Διατροφή / Στέγαση - Πάρτε δύο ινδικά χοιρίδια του ίδιου φύλου. :: Κλουβιά-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις