Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Άπειρα χοιριδιάκιααα!!!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Άπειρα χοιριδιάκιααα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Άπειρα χοιριδιάκιααα!!!   Άπειρα χοιριδιάκιααα!!! Empty26/9/2010, 16:52

Ποστάρετε και 'σεις τα δικά σας βίντεο...


Αυτό έχει πολύ πλάκα:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
paty

paty


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Άπειρα χοιριδιάκιααα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άπειρα χοιριδιάκιααα!!!   Άπειρα χοιριδιάκιααα!!! Empty26/9/2010, 17:23

στο πρωτο βιντεο πως αντεχουν τοσες φωνουλες να φωναζουν για φαι?το δικο το πρωι οταν ξυπναω με κουφενει με τις φωνες του
για το δευτερο δεν εχω λογια ειναι τελια με το κουδουνακι ολα σε μια σειρα κι μεσα τι ωραια Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Άπειρα χοιριδιάκιααα!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Φωτογραφίες / Βίντεο - Παρουσιάστε τα ινδικά χοιρίδια και τα κλουβιά σας. :: Βίντεο-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις