Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αντωνία




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθηνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο!   Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο! Empty15/12/2010, 20:11

το δικο ινδικο χοιριδιο το εχω 4μηνες περιπου και αυτο ειναι περιπου 5μηνων,ειναι αρσενικο .Ενω αν και νωρις το εχουμε εξημερωση πληρως(μας το ειπε και ο κτηνιατρος)τον τελευταιο μηνα ειναι πολυ απομακρος.Δηλαδη οταν πηγαινω να τον παρω αγγαλια φωναζει ακομα μολις βλεπει ανθρωπο κρυβεται μεσα στο σπιτακι του!Πιστευω οτι εχει χασει τον ενθουσιασμο του!                                                                            
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο!   Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο! Empty15/12/2010, 20:17

Ε τότε ελάτε πιο κοντά... Rolling Eyes Rolling Eyes

Δηλαδή... τί εννοώ... μην πάει πουθενά το μυαλό σας.... Βγάζε τον για βόλτες στο πάτωμα του δωματίου σου (στρώνε κάτι πρώτα για να μην σου λερώσει το πάτωμα). Γενικά και ο δικός μας έχει τις φάσεις του... δεν είναι σκύλος η γάτα!! Απλώς μην τον κυνηγάς για να τον χαιδέψεις και μην τον πιέζεις. Θα βρεί την ώρα του μαζί σου... Εμείς τον βγάζουμε στο πάτωμα και είτε τον φωνάζουμε απο μακριά για να έρθει να πάρει τροφή ή του μαθαίνουμε κόλπα (προσπαθούμε τουλάχιστον!). Μια φορά που τον΄έβγαλα και έκνα δουλειά στο πάτωμα (έβγαζα κάτι σχέδια), ερχόταν ανάμεσα απο τα χέρια μου, εξερευούσε το χαρτί, μύριζε κλπ κλπ. Δώστου ερεθίσματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
Άννααα

Άννααα


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Ίλιον

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο!   Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο! Empty15/12/2010, 20:37

Συμφωνω με την κραγιον.. και το δικο μου το παθαινει που και που...αλλα για λιγες ωρες μονο... αλλα εχεις σκεφτει οτι μπορει καποιος να το εχει τρομαξει καταλαθος;;; δλδ αν ειχατε επισκεψεις και το πλησιασαν μικρα παιδια η καποιος απο τ σπιτι σου να εκανε κτ καταλαθος που να το τρομαξε και τρ να ειναι τρομαγμενο η σοκαρισμενο.... εξαλλου τα ινδικα χοιριδια ειναι απο μονα τους φοβιτσιαρικα... θα θελει και αυτο τον χρονο του πιστευω!! ^_^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αντωνία




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθηνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο!   Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο! Empty15/12/2010, 20:44

ευχαριστω πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι έχει πάθει τον τελευταίο καιρό; Είναι τόσο απόμακρο!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Έχει εξόγκωμα στον αυχένα.. Δεν έχει όρεξη και δεν αφοδεύει...
» Είναι το πριονίδι τοξικό;
» Βοήθεια!!! Θα μου πάθει υπερβιταμίνωση;
» ΑΠΦ (Νικολέτα: Εξημέρωση / Πως;)
» ΑΠΦ (Χρήστος: Εγκυμοσύνη / Πόσο καιρό;)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Συμπεριφορά - Τα ινδικά χοιρίδια είναι φοβιτσιάρικα. Παίρνει καιρό η εξημέρωση. :: Συμπεριφορά-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | Animals | Rodent | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις