Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια;

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Mindness




Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια;   τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty20/1/2011, 15:47

Καλησπέρα μετά από καιρό ξαναγράφω στο φόρουμ τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; 572978..ήθελα να ρωτήσω ένα βασικό πράγμα ξέρω ότι δεν είναι καλό να τρώνε συνέχεια τα ίδια οι ζουζούνες μας αλλά οι δικές μου το ξεσκίζουν το μαρουλάκι και δεν τρώνε σχεδόν καθόλου λάχανο...επίσης τρώνε σπάνιατι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; 572978 καροτάκι και αγγουράκια με ντομάτες...από εκεί και πέρα ψάχνωμε και εγώ για να τις δώσω κάτι που θα τους αρέσει όποτε αν μπορείτε γράψτε ο καθένας από 1-2 βασικά λαχανικά που τρώνε τα χοιριδιάκια σας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
m@ry

m@ry


Αριθμός μηνυμάτων : 317
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια;   τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty20/1/2011, 19:33

Στην Μπιζού αρέσουν πολύ τα αντίδια (είναι το αγαπημένο της λαχανικό σαν τρελή κάνει όταν τα βλέπει Laughing ) και οι πιπεριές Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://guinea-pig.forumgreek.com/forum.htm
kwnstant!na

kwnstant!na


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2010
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια;   τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty20/1/2011, 20:27

Επίσης λατρεύουν τον βασιλικό αλλά τον δίνω ως λιχουδιά...
Το γρασίδι και το τριφύλλι, φρέσκο, και εμμ scratch υπάρχουν πάρα πολλά λαχανικά και φρούτα που μπορείς να τους δώσεις και να ένα
site που σε πληροφορεί πλήρως που το βρήκα εδώ στο forum και με βοήθησε πολύ : http://www.guineapigcages.com/food/Veggie-and-Fruit-Charts.pdf
tongue Laughing Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια;   τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty22/1/2011, 15:18

Αντίδι
Μαρούλι
Καρότο
Καλαμπόκι
Πιπεριά (κόκκινη κίτρινη πράσινη), όχι καυτερή
Ντοματίνια
Αγριοράδικο
Σιτάρι
Αγγούρι
Μαϊντανό
κλπ κλπ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
annouska05

annouska05


Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Καβάλα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια;   τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty22/1/2011, 19:49

Μαρούλι>>>>>δεν προλαβαίνει να μπει στο κλουβί!!!
Καρότο
Πιπεριές-κόκκινες, πράσινες, πορτοκαλί
Αγγούρι

Για το λάχανο διάβασα ότι ίσως τους πέφτει λίγο βαρύ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια;   τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια; Empty22/1/2011, 19:58

Επίσης μην ξεχνάτε μετά το πλύσιμο να τα σκουπίζεται... εάν τους τα δίνεται με τα νερά μπορεί να προκληθεί διάρροια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
 
τι λαχανικά τρώνε τα δικά σας χοιρίδια;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» επιτρέπεται να τρώνε και λαχανικά;;;
» Τα δικά μου ινδικά χοιρίδια
» Τι δεν πρέπει να τρώνε τα ινδικά χοιρίδια
» Τα δικά μου μικρά.
» κάνει να τρώνε κάστανα;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Διατροφή / Στέγαση - Πάρτε δύο ινδικά χοιρίδια του ίδιου φύλου. :: Τροφές-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις