Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Διαγραφή μηνυμάτων

Πήγαινε κάτω 
+4
m@ry
ΑΓΓΕΛΟΣ2
kragion
valantia
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty22/1/2011, 21:00

Σε λίγες μέρες μάλλον θα διαγραφούν πολλά θέματα-μηνύματα!
Θα παρακαλέσω τα καινούρια αλλά και τα παλιά μέλη να διαβάσουν τους κανόνες συγγραφής!


Οι κανόνες συγγραφής αλλάζουν συνεχώς! Μην ξεχνάτε να ρίχνετε μία ματιά που και που!
Είναι κρίμα να γράφετε εσείς μηνύματα και 'γω να τα διαγράφω/μεταφέρω/διασπώ/διορθώνω για δύο λόγους:
1.μπορεί ο κόπος σας να απαντήσετε να πάει χαμένος και
2.μπορεί να ξοδεύω πολύ χρόνο στις διαγραφές/μεταφορές/διασπάσεις/διορθώσεις και να μη μου μένει χρόνος για τις απαντήσεις!
Θα απαντούσα πολύ νωρίτερα στα μηνύματα αν αυτά συμβάδιζαν με τους κανόνες συγγραφής!

Κάποιοι ξεχασμένοι κανόνες συγγραφής:
.. Να μην ξεφεύγετε απ' το θέμα (τον τίτλο) του μηνύματος!

.. Να γράφετε μόνο μία απορία (μία ερώτηση) σε κάθε θέμα που αναρτάτε!

..Να μην απαντάτε σε ερωτήσεις, αν δεν είστε σίγουροι/ες για τις απαντήσεις!

..Επιτρέπεται η χρήση του forum και όχι η κατάχρηση! (Η κατάχρηση επιτρέπεται στα προσωπικά μηνύματα!)
Π.χ. πείτε thanks είτε πατώντας το αντίστοιχο κουμπί, είτε στέλνοντάς το με προσωπικό μήνυμα!


Ένας απ' τους όρους χρήσης:
..Σε περίπτωση πολλών post ανά ημέρα το forum θα κλείνει για αρκετές ημέρες!
Διαφορετικά θα είναι αδύνατη η διαχείριση!

Π.χ. Μη ρωτάτε και μην απαντάτε για κτηνιάτρους σ' ένα θέμα σχετικό με τη στέγαση των ινδικών χοιριδίων! Ξεφεύγουμε απ' το θέμα του μηνύματος!

Σας παρακαλώ βοηθήστε στην εύρυθμη λειτουργία του forum!!
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty22/1/2011, 21:11

valantia υπάρχουν κάποιες τεράστιες διαφορές του φόρουμ με το site.

Στο φόρουμ ο καθένας γράφει ότι θέλει, ακόμη και αν δεν ξέρει (μέσα στους κανόνες συγγραφής που ο ιδρυτής του ορίζει). Ανταλλάσσονται απόψεις/γνώσεις πάντοτε μέσα στα πλαίσια των κανόνων. Το φόρουμ είναι δημόσια συζήτηση και τον λόγο έχουν όλα τα μέλη. Γι' αυτόν ακριβώς τον λόγο ορίζεται μια διαχειριστική ομάδα. Για να κρατάει το φόρουμ μέσα στα όρια των κανόνων του. Στην δική σου περίπτωση το χειρίζεσαι μόνη σου συνεπώς τρέχεις σαν τον "Βέγγο", για να μας προλάβεις.

Στο site, ο ιδιοκτήτης του έχει τον απόλυτο έλεγχο, γράφει μόνο ότι θέλει, εκφράζοντας την προσωπική του άποψη και χωρίς να έχει αντίλογο ή διαφορετικές απόψεις. Μόνο εάν του στείλουν κανένα e-mail διαφωνίας κλπ κλπ...

Εάν θέλεις να έχεις τον απόλυτο έλεγχο και τα μέλη να μην έχουν κανένα λόγο στα threads, φτιάξε SITE και όχι FORUM!! Εάν σε κουράζει η τωρινή κατάσταση, άλλαξέ την!

Όσο και να το κλειδω-ξεκλειδώνεις, απο την στιγμή που ο αριθμός των μελών σου αυξάνετε συνεχώς, αναμενόμενο είναι να μην μπορείς να το ελέγξεις έτσι όπως εσύ θέλεις. Έχεις το αρχαιότερο φόρουμ σχετικά με τα ζωάκια αυτά και όλο και περισσότεροι ιδιοκτήτες θέλουν να μάθουν γι' αυτό το ζωάκι.

Συνεπώς ή θα το έχεις συνέχεια ανοιχτό, ή θα τυραννιέσαι όπως τώρα. Εσύ αποφασίζεις (γνώμη μου πάντα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Bόλος

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty22/1/2011, 22:08

οντως βαλαντια,μη τηρανιεσε με το υπερβολικο(κατα τη γνωμη μου παντα) ψειρισμα των λεξεων των θεματων και το τι γραφετε μεσα...ενταξη δεν λεω πχ να γραψω στην ενοτητα φωτογραφιες για το timothy kai to alfalfa ...
σιγουρα οτι κανεις το κανεις με τις καλυτερες προθεσεις απλα προσεξε μηπως το παρακανεις καποιες φορες...

με πολυ φιλικες και καλες διαθεσεις!
και με μεγαλη εκτιμηση για το κοπο σου ενα μεγαλο ευχαριστω για τις γνωσεις και τον κοσμο που μου ανοιγετε καθημερινα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty23/1/2011, 15:34

Όταν κάποιος γίνεται μέλος σ' ένα forum σημαίνει ότι ταυτόχρονα αποδέχεται τους όρους χρήσης και τους κανόνες συγγραφής του!
Μπορεί ο καθένας να ρωτήσει και να απαντήσει ελεύθερα αλλά μέσα στα όρια των κανόνων συγγραφής!

Το συγκεκριμένο forum δε λειτουργεί όπως τα συνηθισμένα forum από επιλογή μου και δε θέλω να λειτουργήσει όπως τα συνηθισμένα! Αν το ήθελα, θα το είχα κάνει!
Θέλω να γράφονται ελεύθερα απορίες και να απαντώνται όλες όσο το δυνατόν καλύτερα και σωστότερα! Θέλω και μ' αρέσει να απαντάω απορίες και να βοηθάω!
Όταν δεν ξέρω κάτι, ψάχνοντας να βρω πληροφορίες μαθαίνω και 'γω! Αλλά ειλικρινά βαριέμαι να γράφω τα ίδια και τα ίδια!

Όσο για τους συντονιστές/συντονίστριες.. ναι, θα ήθελα να υπήρχαν αλλά είμαι λίγο απαιτητική!
Θα πρέπει να έχουν αρκετές γνώσεις για τα ινδικά χοιρίδια, να είναι διατεθειμένοι/ες να ψάξουν πληροφορίες, να σέβονται όλους τους κανόνες συγγραφής, να σέβονται τη λογική του forum, να ταιριάζουν οι απόψεις μας πάνω σε θέματα σχετικά με τα ινδικά χοιρίδια, να είναι αρκετό καιρό μέλη στο forum, να συμμετέχουν στο forum, να μπορώ να τους εμπιστευτώ απ' τα μηνύματά τους, να έχουν διαθέσιμο ελεύθερο χρόνο, να ενδιαφέρονται για τα ινδικά χοιρίδια, να έχουν κάποιες βασικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή! Αυτά!

Και απ' ότι βλέπω δημιουργούνται καινούρια forum για τα ινδικά χοιρίδια και μακάρι να πάνε καλά και να παρέχουν σωστή πληροφόρηση!
Όπως βλέπετε επιτρέπω υπογραφές και αναφορές που παραπέμπουν σε άλλα ελληνικά forum για τα ινδικά χοιρίδια! Όποιος θέλει είναι ελεύθερος να τα επισκεφτεί!
Βέβαια εμείς είμαστε οι καλύτεροι και κανένα απ' τα καινούρια forum δεν φτάνει το μεγαθήριο: Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι Laughing Wink tongue

Και τι να κάνω που δεν είμαι τελειομανής αλλά τέλεια;; Smile Razz Laughing tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Bόλος

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty23/1/2011, 17:16

ok βαλαντια,σεβαστη η αποψη σου οπως και του καθενα αλλωστε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty23/1/2011, 18:56

valantia έγραψε:
Όταν κάποιος γίνεται μέλος σ' ένα forum σημαίνει ότι ταυτόχρονα αποδέχεται τους όρους χρήσης και τους κανόνες συγγραφής του!
Μπορεί ο καθένας να ρωτήσει και να απαντήσει ελεύθερα αλλά μέσα στα όρια των κανόνων συγγραφής!
Συμφωνώ.. αυτό ισχύει πάντα σε όλα τα φόρουμ..!

valantia έγραψε:
Το συγκεκριμένο forum δε λειτουργεί όπως τα συνηθισμένα forum από επιλογή μου και δε θέλω να λειτουργήσει όπως τα συνηθισμένα! Αν το ήθελα, θα το είχα κάνει!
Θέλω να γράφονται ελεύθερα απορίες και να απαντώνται όλες όσο το δυνατόν καλύτερα και σωστότερα! Θέλω και μ' αρέσει να απαντάω απορίες και να βοηθάω!
Όταν δεν ξέρω κάτι, ψάχνοντας να βρω πληροφορίες μαθαίνω και 'γω!
Δεν γίνεται να ισχύουν όλα αυτά παράλληλα. Με κάτι θα πρέπει να συμβιβαστείς. Δηλ., το οτι λειτουργεί έτσι όπως εσύ θέλεις και όχι όπως τα συνηθισμένα το καταλαβαίνω. Αυτό όμως που εσένα αυτή τη στιγμή σου δημιουργεί πρόβλημα είναι το γεγονός ότι σου αρέσει να απαντάς σε απορίες και να βοηθάς, χωρίς να θέλεις την συνδρομή τρίτων (δηλ των υπολοίπων μελών του φόρουμ σου), προκειμένου να τσεκάρεις εσύ προσωπικά εάν η απάντηση που δόθηκε είναι 100% σωστή. Γι' αυτό σου πρότεινα να έχεις site και όχι φόρουμ...

valantia έγραψε:
Αλλά ειλικρινά βαριέμαι να γράφω τα ίδια και τα ίδια!
Φτιάξε site ή σκέψου τρόπο να μην συμβαίνει αυτό. Πάντως μόνο με κανόνες δεν σώζεται η κατάσταση...μἀλλον "δικαστήριο" θα γίνει... lol!

valantia έγραψε:
Βέβαια εμείς είμαστε οι καλύτεροι και κανένα απ' τα καινούρια forum δεν φτάνει το μεγαθήριο: Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι Laughing Wink tongue

Και τι να κάνω που δεν είμαι τελειομανής αλλά τέλεια;; Διαγραφή μηνυμάτων 548274 Razz Laughing tongue
Ε βέβαια να ευλογήσουμε και τα γένια μας έτσι?? pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty23/1/2011, 19:18

Θέλω να απαντάνε και άλλα άτομα! Δεν είναι σίγουρο ότι αυτό που γράφω εγώ είναι και σωστό!
Πολλές φορές γράφω υποθέτω, νομίζω, μάλλον, ίσως, πιθανόν κτλ.
Μπορούμε να συμπληρώνουμε ή να διορθώνουμε τις απαντήσεις των άλλων!
Απλά δεν θέλω να ξεφεύγουμε απ' το θέμα του μηνύματος!
Αν θέλουμε να πούμε κάτι άσχετο, μπορούμε να ανοίξουμε καινούριο θέμα!
Αυτό λέω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
m@ry

m@ry


Αριθμός μηνυμάτων : 317
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty23/1/2011, 20:24

Δική μου γνώμη είναι ότι οι κανόνες του forum είναι πολύ αυστηρή Exclamation
Αν αυτό το forum δημιουργίθηκε για να βοηθάει όσους έχουν ινδικά χοιρίδια νομίζω ότι αυτό κάνει.
Όμως αν είναι να κλείνει το forum συνέχεια, και να ανοίγει τρεις μέρες μόνο τότε κάποιος που θέλει άμεσα βοήθεια (όχι από κτηνίατρο αλλά γενικές γνώσεις) θα πρέπει να περιμένει επειδή η διαχειρίστρια δεν έχει χρόνο Question Question Question
Επίσης όταν το forum άνοιξε την Πέμπτη αντί για Τετάρτη η valantia έγραφε ότι ξέχασε να το ανοίξει και έγραφε να της το θυμίζαμε με pm...
Δεν είναι όμως κανένα μέλος υποχρεομένο να θυμίζει στην ίδια διαχειρίστρια που έχει βάλει και τόσο πολλούς και αυστηρούς κανόνες να ανοίξει το forum της Exclamation Exclamation Exclamation
Και δεν βρήκα καθόλου αστείο αυτό για το forum που λέει η valantia για το forum της σε σχέση με τα άλλα καινούρια Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://guinea-pig.forumgreek.com/forum.htm
ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Bόλος

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty23/1/2011, 20:42

συμφωνω με την kragion ... και οπως το λεω και παραπανω(φοβαμαι μην παρεξηγιθω) εντελος με καλη διαθεση...

οφ: οσο για αυτο που ειπε η βαλαντια για τα αλλα φορουμ...εγω το βρησκω σαν να υποθηκε μια αληθεια-αποψη χαριτωμενα ωστε ν αμην προσβαλει...εξαλου m@ry στην ουσια διαφημιζεις το φορουμ σου μεσα απο ενα αλλο φορουμ και η βαλαντια σε αφινει να το κανεις...θα μπορουσε ευκολα και εχοντας και δικιο να σου πει να μην το αναφερεις...

δεν εχω τιποτα με κανεναν,και ειδικα αντιπαθια...δεν θελω να παρεξηγιθουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
m@ry

m@ry


Αριθμός μηνυμάτων : 317
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty23/1/2011, 21:04

Ναι το ξέρω ότι διαφημίζω το δικό μου forum μέσα από αυτό και ότι αυτά που είπε η valantia π.χ. για το pm υπόθηκε "χαριτωμένα" αλλά εγώ πιστεύω ότι μερικά πράγματα που τα λένε "χαριτωμένα" και για πλάκα γίνονται στο τέλος ενοχλητικά !
Και στο δικό μου forum ένα μέλος γράφει με ορθογραφικά λάθη όμως δεν διαγράφ το μνμτ του, απλά τα διορθώνω αν και υπάρχει κανόνας που δεν επιτρέπει τα ορθογραφικά λάθη. Γιατί κανένας δεν είναι τέλειος και δεν γίνεται να τα ξέρουμε όλα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://guinea-pig.forumgreek.com/forum.htm
annouska05

annouska05


Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Καβάλα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ψυχραιμία!!   Διαγραφή μηνυμάτων Empty23/1/2011, 23:04

Το Forum (φόρουμ) είναι μια υπηρεσία όπου σε μια περιοχή ενός ηλεκτρονικού online πίνακα οι χρήστες με ένα κοινό ενδιαφέρον μπορούν να τοποθετήσουν τις απόψεις/σημειώσεις τους πάνω σε ένα θέμα. Τα φόρουμ χρησιμοποιούνται συνήθως για να υποβάλουν οι χρήστες ερωτήσεις, να μοιράζονται πληροφορίες, ή να συζητούν τις ιδέες τους.

Μήπως πήραμε λίγο έως πολυυυυύ στα σοβαρά τους ρόλους μας;Μήπως το βλέπουμε προσωπικά το θέμα; Ας ανταλάξουμε τις εμπειρίες μας ...δεν είμαστε εδικοί(εκτός κ αν κάποιος ΕΙΝΑΙ ειδικός, κτηνίατρος ή σχετικός επιστήμων για τα ινδικά!). Δεν κρέμεται η ζωή του κατοικιδίου μας από το φόρουμ ούτε απ'το τι θα γράψει ο ένας κ ο άλλος...

Αυτό που δε μου αρέσει εμένα είναι το να μη μπορώ να έχω ανα πάσα στιγμή πρόσβαση ώστε να ρωτήσω και να πάρω απάντηση σε κάποιο θέμα που με ενδιαφέρει ή και με ανησυχεί για το ι.χ. μου...

Κ επίσης η διαχείριση και ο τρόπος της παραείναι επικριτικός μερικές φορές...τόσο που λες..."να γράψω ή να μη γράψω...μη μου την πουν κιόλας"!!>> κ δε κατανοώ τον λόγο.

Γιατί όπως ξαναείπα, δεν χρειάζομαι κανέναν να με κρίνει με καλοπροαίρετες κακίες κ επιδείξεις γιατί πολύ απλά δε με ξέρει ούτε είμαστε φίλοι για να υπάρχει τέτοια άνεση!Αυτό πιστεύω κ νιώθω εδώ κ λίγο καιρό που είμαι μέλος....μακάρι να αλλάξει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty23/1/2011, 23:11

Πιστεύω ότι το θέμα δημιουργήθηκε για να αναλύσουμε το θέμα αυτό και όχι να φοβόμαστε τις αντιδράσεις μεταξύ μας. Εάν περιμένουμε να γίνει διάλογος, σαφώς και θα υπάρχει αντίλογος. Άλλωστε αυτή είναι και η ίδια η φύση του διαλόγου.
Καμιά φορά Βαλαντία το ύφος σου είναι δεσποτικό και δεν υπάρχουν καθόλου περιθώρια για μια απλή πλάκα βρε αδερφέ!! Λίγο να γελάσουμε σε τούτη τη ζωή!!!!! Θα βγούμε εκτός θέματος και τότε....

Και κάτι τελευταίο απο διαφήμιση το ίντερνετ άλλο τίποτα... Το θέμα είναι να προσφέρουμε όλοι... Εγώ δηλαδή που κάθησα,διάβασα και μετέφρασα έναν οδηγό για να βοηθήσω το φόρουμ και τα μέλη δεν μετράει? Εάν μπορούσα να προσφέρω εδώ, πιθανότερο είναι να μην ξεκινούσα δικό μου φόρουμ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty24/1/2011, 14:21

m@ry έγραψε:
Όμως αν είναι να κλείνει το forum συνέχεια, και να ανοίγει τρεις μέρες μόνο τότε κάποιος που θέλει άμεσα βοήθεια (όχι από κτηνίατρο αλλά γενικές γνώσεις) θα πρέπει να περιμένει επειδή η διαχειρίστρια δεν έχει χρόνο Question
Ναι! Θα πρέπει να περιμένει γιατί θα έπρεπε να είχε ενημερωθεί για τη φροντίδα του ζώου του πριν το αποκτήσει!
Ναι! Θα πρέπει να περιμένει αν δεν έχει ρωτήσει κτηνίατρο με γνώσεις από ινδικά χοιρίδια!
Ναι! Θα πρέπει να περιμένει αν δεν έχει αγοράσει ένα τουλάχιστον βιβλίο για τα ινδικά χοιρίδια!
Ναι! Θα πρέπει να περιμένει αν βαριέται να ψάξει στο διαδίκτυο για να βρει σχετικές πληροφορίες ή άλλα forum!
Ναι! Θα πρέπει να περιμένει γιατί όταν εγώ πήρα ινδικό χοιρίδιο δεν υπήρχε κανένα ελληνικό forum για τα ινδικά χοιρίδια
και δυσκολεύτηκα πάρα πολύ να βρω πληροφορίες! Τώρα όλες είναι αναρτημένες στο ιστολόγιο και στο forum!
Ναι! Θα πρέπει να περιμένει αν βαριέται να ψάξει τα link του ιστολογίου!
Ναι! Θα πρέπει να περιμένει αν βαριέται να ψάξει μέσα σ' αυτό το forum και να βρει αυτό που τον ενδιαφέρει
γιατί όταν κλείνει το forum επιτρέπεται και η ανάγνωση θεμάτων και η χρησιμοποίηση του chatbox και η χρησιμοποίηση της σελίδας του στο facebook
και έχουν απαντηθεί ήδη όλα τα θέματα σχετικά με τις γενικές γνώσεις!
Ναι! Θα πρέπει να περιμένει αν βαριέται να κοιτάξει τα βίντεο σχετικά με τη φροντίδα των ινδικών χοιριδίων!
Ναι! Θα πρέπει να περιμένει αν θέλει μασημένη τροφή!

m@ry έγραψε:
Επίσης όταν το forum άνοιξε την Πέμπτη αντί για Τετάρτη η valantia έγραφε ότι ξέχασε να το ανοίξει και έγραφε να της το θυμίζαμε με pm...
Δεν είναι όμως κανένα μέλος υποχρεομένο να θυμίζει στην ίδια διαχειρίστρια
Φυσικά και δεν είναι κανείς υποχρεωμένος και δεν απαίτησα από κανέναν να μου στείλει pm! Αφού εξήγησα το λόγο, έγραψα χιουμοριστικά:
"μα και 'σεις δεν στείλατε ούτε ένα pm για υπενθύμιση; Συγγνώμη!" Δεν εννοούσα ότι ήθελα να με ειδοποιήσετε!

m@ry έγραψε:
Και στο δικό μου forum ένα μέλος γράφει με ορθογραφικά λάθη όμως δεν διαγράφ το μνμτ του, απλά τα διορθώνω αν και υπάρχει κανόνας που δεν επιτρέπει τα ορθογραφικά λάθη. Γιατί κανένας δεν είναι τέλειος και δεν γίνεται να τα ξέρουμε όλα!
Πότε διέγραψα βρε m@ry μήνυμά σου επειδή ήταν ανορθόγραφο; Ποτέ! Και ούτε πρόκειται να διαγράψω!
Μπορεί να τύχει να διορθώσω την ορθογραφία μίας λέξης αλλά συνήθως δεν διορθώνω!
Και έχω αναφέρει ότι είναι πιθανή η διόρθωση της ορθογραφίας των λέξεων στους όρους χρήσης του forum!

annouska05 έγραψε:
Ας ανταλάξουμε τις εμπειρίες μας ...δεν είμαστε εδικοί(εκτός κ αν κάποιος ΕΙΝΑΙ ειδικός, κτηνίατρος ή σχετικός επιστήμων για τα ινδικά!). Δεν κρέμεται η ζωή του κατοικιδίου μας από το φόρουμ ούτε απ'το τι θα γράψει ο ένας κ ο άλλος...
Αν έχεις διαβάσει τους όρους χρήσης του forum αναφέρω ότι έχω διαβάσει αρκετά για τα ινδικά χοιρίδια,
όμως δεν είμαι ούτε κτηνίατρος, ούτε εκτροφέας, ούτε άλλη ειδικός. Είμαι μόνο μία ιδιοκτήτρια ινδικού χοιριδίου.
Σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί και να κρέμεται η ζωή του κατοικίδιού σου από ένα forum!
Π.χ. Είναι καλοκαίρι! Κυριακή! Έχει καύσωνα! Βλέπεις το ινδικό χοιρίδιο να μην έχει όρεξη για τίποτα! Τι κάνεις;
Αν δεν ξέρεις να αναγνωρίσεις τη θερμοπληξία και αν δεν ξέρεις πως να την αντιμετωπίσεις, το ινδικό χοιριδιό σου θα πεθάνει πριν προλάβεις να το πας σε κτηνίατρο!
Αυτό το θέμα έχει δημιουργηθεί και απαντηθεί εδώ!

annouska05 έγραψε:
Κ επίσης η διαχείριση και ο τρόπος της παραείναι επικριτικός μερικές φορές...τόσο που λες..."να γράψω ή να μη γράψω...μη μου την πουν κιόλας"!!>> κ δε κατανοώ τον λόγο. Γιατί όπως ξαναείπα, δεν χρειάζομαι κανέναν να με κρίνει με καλοπροαίρετες κακίες κ επιδείξεις γιατί πολύ απλά δε με ξέρει ούτε είμαστε φίλοι για να υπάρχει τέτοια άνεση! Αυτό πιστεύω κ νιώθω εδώ κ λίγο καιρό που είμαι μέλος....μακάρι να αλλάξει..
Όχι! Δεν είμαστε φίλοι και δεν σε ξέρω προσωπικά! Εδώ όμως είμαστε μία διαδικτυακή παρέα με κοινό ενδιαφέρον τα ινδικά χοιρίδια
και στην παρέα μας μπορεί ο καθένας να εκφράσει ελεύθερα αυτό που θέλει να πει και ας μην αρέσει στον άλλο!
Και πότε την είπα σε κάποιον με τον τρόπο που το λες; Την λέω όταν παρακαλάω να διαβαστούν οι κανόνες συγγραφής (κάτι που θα έπρεπε να έχει γίνει έτσι κι αλλιώς);
Και ειλικρινά λυπάμαι αν δε σε έκανα να αισθανθείς οικεία και φιλόξενα! Εύχομαι καλή διαμονή από εδώ και πέρα!

kragion έγραψε:
Πιστεύω ότι το θέμα δημιουργήθηκε για να αναλύσουμε το θέμα αυτό και όχι να φοβόμαστε τις αντιδράσεις μεταξύ μας. Εάν περιμένουμε να γίνει διάλογος, σαφώς και θα υπάρχει αντίλογος.
Ακριβώς!

kragion έγραψε:
Καμιά φορά Βαλαντία το ύφος σου είναι δεσποτικό και δεν υπάρχουν καθόλου περιθώρια για μια απλή πλάκα βρε αδερφέ!! Λίγο να γελάσουμε σε τούτη τη ζωή!!!!! Θα βγούμε εκτός θέματος και τότε....
Δεν με πειράζει να βγαίνουν ένα-δύο μηνύματα εκτός θέματος! Με πειράζει να βγαίνουν εκτός θέματος όλα τα υπόλοιπα μηνύματα που θα έπονται αυτού
γιατί τότε το θέμα δεν θα μπορεί να συνεχιστεί ομαλά! Με βγάλατε και ψυχαναγκαστική! Razz
Και όσο για το ύφος μου.. δεν πιστεύω ότι είναι δεσποτικό.. στο γραπτό λόγο δε χρωματίζεται η φωνή και μπορεί να υπάρξουν παρεξηγήσεις!
Αν με ξέρατε προσωπικά σαν άνθρωπο.. δεν θα τα λέγατε αυτά και γι' αυτό δεν παρεξηγούμε!



Οι κανόνες συγγραφείς βοηθάνε στην εύρυθμη λειτουργία του forum και δεν πρόκειται να γίνουν πιο επιεικείς, πιο αυστηροί ίσως!
Και ρε παιδιά αν δεν σας αρέσει εδώ και θεωρείτε τόσο απαίσιο αυτό το forum μπορείτε να μη συμμετέχετε και μπορείτε να μου ζητήσετε τη διαγραφή σας από μέλη!
Όταν όμως γίνατε μέλη υποτίθεται ότι είχατε αποδεχτεί κάποια πράγματα! Αν δεν σας άρεσαν, γιατί επιλέξατε να γίνετε μέλη;
Δεν έχω κανένα χρηματικό κέρδος απ' αυτή την προσπάθεια! Αφιερώνω χρόνο και δεν κερδίζω ούτε ένα λεπτό!
Η υπηρεσία που μου παρέχει το φόρουμ μπορεί να κερδίζει κάτι! Εγώ όχι!
Δεν έχω ζητήσει χρήματα από κανένα μέλος και όποτε μπορώ να βοηθήσω, βοηθάω δωρεάν περίπου δυόμιση χρόνια τώρα!
Ειλικρινά λυπάμαι και ζητάω συγνώμη αν παρεξηγείται η βοήθεια ή η συμβουλή ή η άποψη ή ή γνώμη μου
αλλά ειλικρινά ότι κάνω και ότι λέω το κάνω και το λέω με τις καλύτερες προθέσεις!
Συγνώμη που οραματίζομαι έναν ιδανικό κόσμο ακόμα και για τα ινδικά χοιρίδια!

Απειλώ πολλές φορές με διαγραφή μηνυμάτων αλλά έχω διαγράψει ελάχιστα μηνύματα και συνήθως ειδοποιώ όταν διαγράφω και εξηγώ τον λόγο!
Πηγαίντε στα στατιστικά του προφίλ σας και δείτε πόσα μηνύματα έχετε γράψει και πόσα λείπουν!
Αλήθεια; Πόσα απ' τα πόσα έχουν μεταφερθεί στην κατηγορία σκουπιδοτενεκές; Και για ποιο λόγο;
Αν σας έχω διαγράψει μήνυμα τώρα που το βλέπετε.. πιστεύετε ότι έπραξα κακώς που το διέγραψα;
Πόσα μηνύματα είχατε γράψει με greeklish; Είναι στην κατηγορία σκουπιδοτενεκές ή μήπως διακοσμούν το forum, γραμμένα με ελληνικούς χαρακτήρες
για να μην τα προσπερνάτε και για να σας διευκολύνουν στην ανάγνωσή τους;

Αχ!αριστεία! Very Happy Crying or Very sad

Το forum θα ανοίξει κανονικά την Τετάρτη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
Άννααα

Άννααα


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Ίλιον

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty26/1/2011, 00:12

Παιδια απο την στιγμη που γινατε μελη αυτοματως δεχτηκατε και τους κανονισμους... δεν γνωριζομαστε μεταξυ μας για να ειμαστε τοσο πολυ κοντα ο ενας με τον αλλον... και δεν ξερετε τον χαρακτηρα του αλλου.. αν ανοιχτητε πολυ απεναντι του μπορει να ενοχληθει... το φορουμ δεν εχει αντικαταστησει τον κτηνιατρο.. αμα εχετε καποια απορια παρτε τον κτηνιατρο τηλ η ψαξτε στο ιντερνετ.. ειμαι σιγουρη πως θα βρητε οτι θελετε απο το ιντερνετ...οι κανονισμοι ειναι αυστηροι και το ξερουμε ολοι. αλλα για φανταστητε να μπαινατε εδω και να γινοταν ενα χαος!!!! δεν θα βγαζατε ακρη και θα μπερδευοσασταν.. το οτι εχει καποια συγκεκριμενη οργανωση το φορουμ δεν ειναι κακο.. αντιθετως ειναι πολυ καλο.. δεν ειναι δυσκολο πιστευω για 1 μονο μνμ καποιος απο αγγλικα γραμματα να τα παει σε ελληνικα... και δεν ειναι δυσκολο να διαβασει πρωτα οσα περισσοτερα θεματα μπορει πριν δημοσιευσει κατι και εγω δεν βαριεμαι να απανταω γιατι δεν ειμαι υποχρεωμενη σε αντιθεση με την βαλαντια που ολοι περιμενουν την απαντηση της απλα ειναι θεμα οργανωσης.. θελω να βρησκω τα θεματα που με απασχολους πιο γρηγορα και να ειμαι σιγουρη πως ολα βρησκονται εκει που διαβαζω και οχι τα μισα αλλου και τα αλλα μισα εκει που διαβαζω.. και εκτος απο αυτο οταν το φορουμ ειναι κλειδωμενο υπαρχει και το τσατ μποξ.. μη το ξεχνατε... εγω παντως οσες φορες εχω μπει μονο μια φορα βρηκα ατομα ονλαιν... και δεν ειναι ωραιο που βρηκατε αφορμη με αυτη τη θεματικη ενοτητα να κανετε "επιθεση" στη βαλαντια και γενικα υπαρξει αυτο το κλιμα.. χαλαρωστε λιγο.. ενα φορουμ ειναι... απλα ιδεες ανταλλασοντε... οι αποριες σας πρεπει να λυνονται απο κτηνιατρους.... Smile καλο σας βραδυ! Smile drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theo_katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty26/1/2011, 20:22

Θα συμφωνήσω με την Άννααα! Αν και καινούριο μέλος, βρίσκω τους κανόνες αυστήρους, αλλά πιστεύω ότι είναι αυτό που κάνει το forum αυτό τόσο καλό και τόσο βοηθητικό! Δεν επικρατεί χάος και μπορείς να βρεις αυτό που ψάχνεις, χωρίς να υπάρχουν άσχετες πληροφορίες. Θα προσπαθήσω και εγώ να προσαρμοστώ όσο το δυνατον γρηγορότερα...!!! Διαγραφή μηνυμάτων 572978
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty29/1/2011, 14:54

valantia έγραψε:
Όταν όμως γίνατε μέλη υποτίθεται ότι είχατε αποδεχτεί κάποια πράγματα! Αν δεν σας άρεσαν, γιατί επιλέξατε να γίνετε μέλη;
Προσωπικά αποδέχθηκα τους κανόνες του φόρουμ κατα την εγγραφή μου και τους γνωρίζω, άλλωστε εξ αρχής γράφω πως είναι απαραίτητοι. Με εκείνο όμως που δεν συμφωνώ (και δεν αποδέχθηκα κατά την εγγραφή μου) είναι με τον τρόπο συμπεριφοράς.

valantia έγραψε:
Και ρε παιδιά αν δεν σας αρέσει εδώ και
θεωρείτε τόσο απαίσιο αυτό το forum μπορείτε να μη συμμετέχετε και
μπορείτε να μου ζητήσετε τη διαγραφή σας από μέλη!
Δεν πάνε έτσι τα πράγματα Βαλαντία... όποιος διαφωνεί να φύγει... εκτός εάν θέλεις μόνο μέλη που συμφωνούν μαζί σου, οπότε σημείωσέ το στους κανόνες. Καλό είναι να έχουμε πάντα το μυαλό και τα αυτιά μας ανοιχτά, για να μαθαίνουμε πάντα. Ακόμη και με εκείνους που καμιά φορά διαφωνούμε. Διαγραφή μηνυμάτων 654730
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty29/1/2011, 19:32

Με τον τρόπο συμπεριφοράς μου είσαι αντίθετη; Τι έκανα; Τι σε πείραξε; Το ύφος μου; Που το λες δεσποτικό;
Δεσποτική είμαι όταν παρακαλάω να διαβαστούν οι κανόνες συγγραφείς; Που πάντα λέω: Θα σε παρακαλέσω να διαβάσεις τους κανόνες συγγραφής;
Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο πέρα απ' αυτό! Δώσε μου παραδείγματα για να λυθούν αν είναι οι παρεξηγήσεις!

Δεν είπα να διαγραφούν όσοι διαφωνούν και δεν πρόκειται να διαγράψω από μόνη μου κανένα μέλος επειδή μπορεί να διαφωνώ μαζί του!
Είπα ότι μπορούν να διαγραφούν όσοι δεν θέλουν να είναι εδώ επειδή δεν τους αρέσει ο τρόπος λειτουργίας του forum και οι κανόνες συγγραφής του!

Αν ήθελα μόνο μέλη που θα συμφωνούσαν μαζί μου, θα είχα διαγράψει π.χ. τα μηνύματά σου στο θέμα εδώ! Το έκανα; Όχι!
Αντίθετα, προσπαθώ να βρω μία λύση και να καταλάβω τι σ' έχει ενοχλήσει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty29/1/2011, 19:55

Βαλαντία δεν πρόκειται για προσωπική επίθεση. Εσύ μπορείς να έχεις όποιον τρόπο θέλεις, προσωπικά δεν παρεξηγούμε (εκτός εάν γίνει κάποια προσωπική προσβολή), διότι δεν σε ξέρω...

Με το προηγούμενό μήνυμά μου διευκρίνισα οτι δεν είμαι αντίθετη με τους κανόνες αλλά με τη συμπεριφορά. Το διευκρίνισα (στα μέλη που γράφουν παραπάνω) για να μην μπερδευόμαστε.

Το τί εννοούσα με τους όρους που χρησιμοποίησα (για 'σενα προσωπικά) το ανέλυσα παραπάνω. Δεν δίνω συνέχεια, διότι δεν πρόκειται περι προσωπικής βεντέτας. Θέλησα να επισημάνω όσο μπορούσα διακριτικά αυτό που αισθάνθηκα και αυτό έκανα. Απο 'κει και πέρα η επεξεργασία όλων των δεδομένων (όχι μόνο των προτάσεών μου) είναι στην κρίση σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
GeSp

GeSp


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty29/1/2011, 21:47

Γεια σας και παλι...!επιτελους εφτια3ε το ιντερνετ...Λοιπον,εγω θα ηθελα να πω πως καλο θα ηταν τα δυο νεα forum π εχουν φτιαχτει να αναγνωριζουν τν πολυτιμη βοηθεια της Βαλαντιας και του forum τς κ οχι να λενε σε πληροφοριες που εχουν παρθει απο δω ''το βρήκα καπου στο ιντερνετ''...Θελω να πω επισης πως κ εγω πιστευω οτι ειναι λιγο αυστηροι οι κανονεσ ομως τα επιμαχα θεματα εχουν καλυφθει κ ο καθενασ μπορει να ανατρε3ει και να ψα3ει να βρει αυτο που ψαχνει στσ θεματικες ενοτητεσ...Αν οι κανονες ηταν μπατε χοιριδια αλεστε..πωσ ακριβως 8α βγαζαμε ακρη??Αυτα απο μενα...Κ γ αλλη μια φορα ενα ''μπραβο'' στν Βαλαντια και ενα ''ευχαριστω'' για οσα μ εμαθε γι αυτα τα ζωακια και στον καθενα απο μας...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty29/1/2011, 21:57

Τώρα ξεφεύγουμε κατα πολύ πιστεύω και απο το θέμα και απο το ύφος του διαλόγου!! bounce bounce
Την πολύτιμη βοήθεια δεν την αφαιρεί κανένας απο κανέναν. Ανοίχτηκε ένα θέμα και όλοι γράφουν την άποψη τους. Δεν χρειάζονται συνήγοροι υπεράσπισης κανενός. Δεν μαλώνουμε μεταξύ μας!!!!

GeSp έγραψε:
κ οχι να λενε σε πληροφοριες που εχουν παρθει απο δω ''το βρήκα καπου στο ιντερνετ''
Αυτό είναι ένα αυθαίρετο και ολόδικό σου συμπέρασμα GeSp. Εάν διαβάσεις τους κανόνες ή τα άρθρα του φόρουμ μου αναφέρω πάντα τις πηγές. Δεν έχω "κλέψει" απολύτως τίποτα απο εδώ, ότι ανεβάζω στο φόρουμ μου είναι προϊόν δικής μου προσπάθειας και μόνο. Διαγραφή μηνυμάτων 572978
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
GeSp

GeSp


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty29/1/2011, 22:03

http://guinea-pig.forumgreek.com/t56-topic#219 αυτο εννοω...!προς Θεου βρε συ εννοειται πως δεν τσακωνομαστε μετα3υ μας...!Κ κυριως δεν το παιζω συνηγορος κανενος...Απλως εκφραζω την αποψη μου...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty30/1/2011, 00:53

Αυτό δεν είναι απο το φόρουμ μου... scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
GeSp

GeSp


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty30/1/2011, 09:24

Εγω απλως ανεφερα και τα δυο!Δεν ειπα ''kragion αυτο κ αυτο''....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty30/1/2011, 11:03

Ναι αλλά δεν γίνεται να αναφέρεις και τα 2 εφ' όσον στο δικό μου δεν ισχύει! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
m@ry

m@ry


Αριθμός μηνυμάτων : 317
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty30/1/2011, 11:32

Και που είναι το πρόβλημα με την συγκεκριμένη ενότητα στο forum μου Question Question Question
Όταν την έγραψαν εγώ δεν είχα ιδέα ότι υπήρχε και σε αυτό το forum Exclamation
Το είδα μετά. Και τι έπρεπε να κάνω Question Να διαγράψω το μνμ επειδή υπήρχει και σε αυτό το forum Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://guinea-pig.forumgreek.com/forum.htm
Άννααα

Άννααα


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Ίλιον

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty30/1/2011, 11:35

Δεν ειπαν αυτο τα παιδια.. ειπαν πως δεν ειναι σωστο να παιρνεις γνωμες και γνωσεις απο εδω και να τα βαζεις στο δικο σου φορουμ και να πεις οτι τα βρηκες στο ιντερνετ (δεν αναφερομαι σε εσενα. γενικα μιλαω! Smile )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
m@ry

m@ry


Αριθμός μηνυμάτων : 317
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty30/1/2011, 11:42

Ok, τώρα διόρθωσα το μνμ μ στο forum μου.
http://guinea-pig.forumgreek.com/t56-topic#219
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://guinea-pig.forumgreek.com/forum.htm
Άννααα

Άννααα


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Ίλιον

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty30/1/2011, 11:50

Εγω προσωπικα δεν σε κατηγορησα.. καλα κανεις που παιρνεις ιδεες απο εδω αμα δεν μπορεις να βρεις αυτα π θες στο ιντερνετ.. απλα ακομα καλυτερο θα ηταν απο κατω σε τετοια περιπτωση να βασης και την πηγη απο που πηρε πληροφοριες οπως και εκανες στο φορουμ σου!! Smile και οτι με λεγεται εδω καλο θα ηταν να μην διμιουργηται τετοιο κλιμα γιατι δεν ειναι ευχαρηστο για κανεναν. ο ενας βοηθαει τον αλλον εδω μεσα οσο μπορει φυσικα, δεινει γνωμες, συμβουλες μη βγαινει ο "κακος" μας εαυτος μεσα απο μια θεματικη ενοτητα!! Smile και εκτος απο αυτο μεσα στο ιντερνετ και πιο συγκεκριμενα εδω δεν ξερετε τον τονο της φωνης της βαλαντιας εγω δεν ξερω τον δικο σου τονο φωνης και ολων τον υπολοιπων εδω μεσα...! εγω προσωπικα σε καθε μνμα που γραφω νιωθω ωραια που βοηθαω καποιον που δεν ξερει κατι ναι τυχαινει να το γνωριζω εγω.. αλλα αυτο το κλιμα εδω πραγματικα δεν μου αρεσει!!! Evil or Very Mad δεν ειναι τοσο δυσκολο πια ολοι μας να τηρουμε τους κανονισμους... ολοι θα κανουμε καποιο λαθος οπως εγω που κανω μερικες φορες ορθογραφικα, η καποιος αλλος να γραψει κατι σε λαθος μερος. ανθρωποι ειμαστε απλα το θεμα ειναι να μην γινεται συνεχεια!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
m@ry

m@ry


Αριθμός μηνυμάτων : 317
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty30/1/2011, 11:59

Δεν είπα ότι με κατηγόρησε κανένας.
Απλά είπα ότι το διόρθωσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://guinea-pig.forumgreek.com/forum.htm
GeSp

GeSp


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Διαγραφή μηνυμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαγραφή μηνυμάτων   Διαγραφή μηνυμάτων Empty2/2/2011, 19:26

Χωρις να θελω να γινω εριστικη και να την ''πω'' σε κανεναν!Παραπανω παραπονιομαστε οτι το forum δν ανοιγει συχνα παρα μονο τρεις μερες και σημερα π ειναι ανοιχτο κανενας δν σχολιαζει!Κ δν ειναι οτι δν εχουν μπει μελη μεσα η οτιδηποτε!Εγω μπει πολλες φορες σημερα κ βλεπω αρκετα ατομα online!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Διαγραφή μηνυμάτων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ FORUM - ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Μη διστάσετε να γράψετε σχόλια, ιδέες, προτάσεις ή να χαιρετήσετε :: Μη διστάσετε να γράψετε σχόλια, ιδέες και προτάσεις-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις