Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 CHAT ίσως ; ; ;

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kchionis




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Πύργος-Αθήνα

CHAT ίσως ; ; ;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: CHAT ίσως ; ; ;    CHAT ίσως ; ; ;  Empty30/5/2012, 19:29

Είμαι άσχετος απο υπολογιστές και ιδιαίτερα απο ίντερνετ. όμως προτείνω αν γίνεται, δεν ξέρω, τη δημιουργία chat πάνω πάνω στη σελίδα. το ελληνικό φόρουμ για ερπετά έχει και απο εκεί μου ήρθε η ιδέα. Άσχετο δεν έχω φίδια ή ερπετά. η κοπέλα μου όμως έχει χελωνάκι και με βοήθησαν για τις ειδικές λάμπες που χρειάζεται.

επίσης προτείνω στο chat να μην γίνονται ερωτήσεις για τα ι.χ. να λέμε όμως τα νέα μας απο τα ζωάκια μας, ή αν γίνεται κάποιου άλλου είδους κουβέντα να μην προσβάλλει κανέναν. π.χ απαγορεύονται πολιτικές απόψεις ή ιδεολογίες, όποιος ή όποια κάνει χαζομάρες και υποβαθμίζει τη συζήτηση με οποιονδήποτε τρόπο και για οποιονδήποτε σκοπό να διαγράφεται απο τους διαχειριστές. yes sir εξάλλου αν του δημιουργηθούν απορίες για το ι.χ του υπάρχουν άπειρα θέματα στο φόρουμ που θα τους τις λύσουν κατα 99% πιστεύω. νομίζω οτι έτσι το φόρουμ θα πάρει μια διαφορετική ζωντάνια. όμως όλα αυτά είναι άποψή μου . οι διαχειριστές σαφώς γνωρίζουν καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

CHAT ίσως ; ; ;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CHAT ίσως ; ; ;    CHAT ίσως ; ; ;  Empty17/7/2012, 15:59

Συγγνώμη για τη πολύ μεγάλη καθυστέρηση της απάντησης..
Υπήρχε παλιότερα chat στο forum αλλά η συμμετοχή ήταν ιδιαίτερα μικρή και το κατάργησα!
Εναλλακτικά υπάρχει η σελίδα του forum στο facebook https://indika-xoiridia.forumgreek.com/f32-forum
και η κατηγορία "Αν θέλετε να γράψετε κάτι άσχετο, γράψτε το εδώ" https://www.facebook.com/indika.xoiridia
Η διαχειρίστρια του forum είμαι εγώ και σ' ευχαριστώ για την ιδέα και τα πολύ καλά λόγια!! :-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
CHAT ίσως ; ; ;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Περί live chat....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ FORUM - ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Μη διστάσετε να γράψετε σχόλια, ιδέες, προτάσεις ή να χαιρετήσετε :: Μη διστάσετε να γράψετε σχόλια, ιδέες και προτάσεις-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις