Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Γεια σας φιλοξενεια ζωου

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nassia




Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2009
Τόπος : Αθηνα

Γεια σας φιλοξενεια ζωου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεια σας φιλοξενεια ζωου   Γεια σας φιλοξενεια ζωου Empty8/8/2012, 20:05

Εχω πολυ καιρο να μπω στο φορουμ ουτε εμπαινα συχνα, αν θυμαμαμαι καλα το φορουμ το αρχισε οαρχηγος του εξαιτιας της λουλου το πρωτο της ινδικο χοιριδιο,εγω εχω 3 χρονια τωρα τον Εκτορα ενα ομορφο ινδικο χοιριδιο,χωρις να θεωρηθει διαφημηση μπορω να φιλοξενησω ινδικα χοιριδια νεροχελωνες,χαμστερ,σκυλια (μικροσωμα)σε πολυ καλες τιμες,το αφεντικο του ζωου μπορει να εχει συνεχεια επικινωνεια μαζι μου κυριως τηλεφωνικος να μου πει της προτιμησεις του ζωου στο φαει και σε οτιδιποτε αλλο,π.χ αν επιθυμει να βγαινει εκτος κλουβιου το ινδικο του χοιριδιο για λιγο κ.τ.λ εχω διαμερισμα 100 τ.μ αγαπω πολυ ολων των ειδων τα ζωα δεν δουλευω ειμαι συνεχεια στο σπιτι και αν δεν ειμαι ειναι η μητερα μου η οποια αγαπαει εξισου τα ζωα και της αρεσει να φροντιζει τον Εκτορα.Το τηλ μου ειναι 6977359652 η στο ημεηλ μου επαναλαμβανω να μην το παρετε ως διαφημηση πολλα πετ σοπ που φιλοξενουν ζωα τα εχουνε μεσα στο κλουβι θεωβρομικα (ακομα και σκυλια σε κλουβι) τους δινουν της χειροτερες τροφες,σε πανσιον παλλι ειναι πανακριβα αποτι εχω ακουσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεια σας φιλοξενεια ζωου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» μπορεί κάποιος να κρατήσει την Selly ???
» Σώστε δύο ινδικά χοιρίδια
» Γεια σας!!!
» Σε 1 μήνα θα γεννήσει η θηλυκιά μου!
» ΑΠΦ (Φαίη: Υγεία / Κολλάνε τα παράσιτα;;)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Χαρίζονται / Ζητούνται / Φιλοξενούνται - Απαγορεύονται οι αγγελίες πώλησης ινδικών χοιριδίων. :: Προσφέρεται φιλοξενία-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις