Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 γουργουρίζει η κοιλιά του

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Άννααα

Άννααα


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Ίλιον

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

γουργουρίζει η κοιλιά του Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γουργουρίζει η κοιλιά του   γουργουρίζει η κοιλιά του Empty27/1/2013, 00:08

Παρατήρησα πως η κοιλιά του Ροζούλη που και που γουργουρίζει παρόλα αυτά όμως δεν βλέπω κάποιο άλλο ανησυχητικό σημάδι. Τρώει όπως πάντα, τα κακάκια του όπως πάντα και γενικά είναι κεφάτος. Σε τι μπορεί να οφείλεται το γουργούρισμα της κοιλιάς; Δεν ξέρω αν το έκανε και παλαιότερα αλλά εγώ αυτές τις μέρες το παρατήρησα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

γουργουρίζει η κοιλιά του Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γουργουρίζει η κοιλιά του   γουργουρίζει η κοιλιά του Empty6/2/2013, 02:29

έχεις παρατηρήσει ποιες στιγμές το κάνει; το γουργουρητό μπορεί να είναι ένδειξη απόλαυσης στα χάδια σου.. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
Άννααα

Άννααα


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Ίλιον

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

γουργουρίζει η κοιλιά του Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γουργουρίζει η κοιλιά του   γουργουρίζει η κοιλιά του Empty6/2/2013, 18:19

Γουργούριζε η κοιλιά του και μετά από 2 μέρες τα κακά του έγιναν μαλακά. Τον πήγα στον κτηνίατρο και μ είπε ότι φταίει η τροφή που του την άλλαξα πρόσφατα. Μου είπε να του δίνω για μία εβδομάδα μόνο σανό και σταδιακά μετά να του βάζω και ξηρή τροφή. Επίσης μου είπε πως αν δεν δω βελτίωση η αν παρατηρήσω και άλλα ανησυχητικά σημάδια στη συμπεριφορά του να τον ξαναπάω. Ο Ροζούλης τώρα είναι μια χαρά και τα κακά του "σφίξανε". Όμως μια από αυτές τις μέρες θα τον ξαναπάω στον κτηνίατρο να σιγουρευτώ πως είναι καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
γουργουρίζει η κοιλιά του
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» κίτρινη κοιλιά από τσίσα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Υγεία - Αν κάτι σας ανησυχεί, αμέσως σε κτηνίατρο με γνώσεις από ινδικά χοιρίδια. :: Υγεία-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις