Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ;

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
m@ry

m@ry


Αριθμός μηνυμάτων : 317
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ;   Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ; Empty20/4/2010, 19:08

Πώς μπορούμε να καταλάβουμε ότι το ινδικό μας χοιρίδιο είναι εντελός εξημερομένο Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://guinea-pig.forumgreek.com/forum.htm
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ;   Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ; Empty22/4/2010, 02:07

Ένα εξημερωμένο ινδικό χοιρίδιο δε σε φοβάται και σε εμπιστεύεται!!
Σε πλησιάζει, τρώει απ' το χέρι σου, απολαμβάνει τα χάδια σου και δεν τρομάζει με τις κινήσεις σου!
Ξέχασα κάτι;;

Άσχετο-Σχετικό:
Χθες διάβαζα μπρούμυτα πάνω στο κρεβάτι στηριζόμενη στους αγκώνες μου και με τη Λαρού (το ι.χ. μου)
από δίπλα για παρέα!
Η Λαρού κοντοστεκόταν λιγάκι στην αρχή ως συνήθως για να επεξεργαστεί το χώρο και αμέσως μετά
ήρθε και μπήκε γουργουρίζοντας στο κενό ανάμεσα απ' τα χέρια και το κεφάλι μου! Πήρε το μπάνιο της, τη χαίδεψα λιγάκι και μετά από λίγο την πήρε ο ύπνος! Όλα αυτά ανάμεσα στα χέρια μου! Ήταν ξαπλωμένη εκεί για κανένα τέταρτο!! Είχε τύχει να κοιμηθεί ενώ τη χάιδευα μέσα στο κλουβί αλλά ποτέ έξω απ' αυτό! Ήταν μία συγκινητική στιγμή και ήθελα να τη μοιραστώ!! Smile Η Λαρού είναι ένα εξημερωμένο ινδικό χοιρίδιο αλλά μέρα με τη μέρα ανακαλύπτω ότι μπορεί να εξημερωθεί ακόμη περισσότερο!! Smile Το ίδιο ισχύει και για τα δικά σας ζωάκια!!

Για την εξημέρωση χρειάζονται γνώσεις για τα ινδικά χοιρίδια, ενασχόληση, υπομονή, επιμονή, κατανόηση, ηρεμία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
chrisko_97

chrisko_97


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2011
Ηλικία : 26

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ;   Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ; Empty21/1/2011, 22:27

ΑΧΟΥ τι καλό μώρε,εχώ την Μινι μου περίπου 3 χρόνια...βέβαια δεν είναι σαν την δικία σου δεν ξέρω γιατί Sad πρώσπαθο να κάνω ότι μπορώ αλλά...!!! Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ;   Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ; Empty25/1/2011, 13:45

Τα ινδικά χοιρίδια μπορούν να εξημερωθούν και σε μεγάλη ηλικία! Πιο δύσκολο μεν, όχι ακατόρθωτο δε!
Κάνε κλικ στο θέμα: Πώς θα ξεκινήσω την εξημέρωση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
Πώς ξέρουμε ότι είναι εξημερωμένα ; ; ;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Είναι το πριονίδι τοξικό;
» Τα δικά μου μικρά.
» Ο Αρούλης μου δεν είναι πια στη ζωή
» Γλείψιμο χεριού.
» Είναι νυκτόβια;;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Συμπεριφορά - Τα ινδικά χοιρίδια είναι φοβιτσιάρικα. Παίρνει καιρό η εξημέρωση. :: Εξημέρωση-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις