Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 Μέλη κι άλλα μέλη

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
marilena

marilena


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Μέλη κι άλλα μέλη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μέλη κι άλλα μέλη   Μέλη κι άλλα μέλη Empty20/5/2010, 16:50

πριν λιγο κοιταζα την λιστα μελων και ειδα οτι ειμαι η 4 που εγγραφτηκε στο νεο φορουμ τρεις μερες απο οταν φτιαχτηκε.αλλα διαπιστωσα και κατι αλλο.τα μελη αυξηθηκαν αστραπιαια.173 παρακαλω.τα παλια μελη φανταζομαι που ειδαν την εξελιξη του φορουμ θα ειναι χαρουενα για αυτο.βλεπουμε οτι πολλοι ανθρωποι στην ελλαδα εχουν ινδικα χοιριδια vive le faux rhum vive le faux rhum vive le faux rhum vive le faux rhum vive le faux rhum cheers cheers cheers cheers cheers king king queen queen yes sir yes sir sunny sunny Very Happy Very Happy Wink Wink colors change colors change colors change colors change colors change colors change colors change
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Μέλη κι άλλα μέλη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέλη κι άλλα μέλη   Μέλη κι άλλα μέλη Empty22/5/2010, 18:46

Ναι!! Αυξάνονται λίγο - λίγο τα μέλη!! Αργά μεν, σταθερά δε!! Very Happy

Μακάρι να αυξηθεί και το ενδιαφέρον των ανθρώπων γι' αυτά τα ζώα γιατί
αρκετοί έχουν ινδικά χοιρίδια, λίγοι όμως νοιάζονται πραγματικά γι' αυτά!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
Katerinaki

Katerinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 30/07/2010
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Μέλη κι άλλα μέλη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέλη κι άλλα μέλη   Μέλη κι άλλα μέλη Empty3/8/2010, 20:19

Συμφωνώ με όσα ειπώθηκαν παραπάνω και είμαι ανάμεσα στους φαν των ινδικών χοιριδίων που χαίρονται να βλέπουν επιτέλους ένα forum αφιερωμένο σε αυτά τα γλυκά πλασματάκια.

Θα ήθελα ωστόσο να προσθέσω πως με το ολοένα αυξανόμενο ενδιαφέρον για το forum (που φαίνεται από τον αριθμό των χρηστών) έρχονται και αυξανόμενες ευθύνες! Περισσότεροι χρήστες = περισσότερο ενδιαφέρον για τα ινδικά χοιρίδια αλλά και περισσότερα μηνύματα προς απάντηση! Το να κλείνει το forum δεν είναι λύση... Από την άλλη καταλαβαίνω απόλυτα τη δυσκολία του να "τρέχει" κανείς ένα forum ολομόναχος. Θα ήθελα να βρεθεί κάποια λύση σε αυτό, όταν είναι εφικτό!

Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Μέλη κι άλλα μέλη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέλη κι άλλα μέλη   Μέλη κι άλλα μέλη Empty13/8/2010, 19:36

Στο πάνω μέρος της σελίδας του forum έχω γράψει ένα μήνυμα αναζήτησης συντονιστών! Αυτό:
Υπάρχει κάποιος/α με εμπειρία και γνώσεις στα ινδικά χοιρίδια και στους υπολογιστές, με ενεργό συμμετοχή στο forum εδώ και καιρό και κυρίως με τη θέληση να ασχολείται εθελοντικά ως συντονιστής/συντονίστρια στο forum για τουλάχιστον τις μέρες που θα λείπω από την Αθήνα; Αν ναι, E-mail me/pm me! Thanks!
Προς το παρόν δεν έχει ενδιαφερθεί κανείς! Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
Έλληνας :D




Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Aθήνα,Περισσός

Μέλη κι άλλα μέλη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέλη κι άλλα μέλη   Μέλη κι άλλα μέλη Empty14/8/2011, 00:54

βασικα μπορω να το ανοιγω εγω και να βλεπω εαν οι απαντησεις και τα θεματα συμφωνουν με τους κανονες συγγραφης και δεν ξεφευγουν απο το θεμα του φορουμ αλλα απο γνωσεις στα χοιριδιακια δεν ειμαι εξπερτ αλλα ξερω τουλαχιστον τα βασικα.ξερω να χειριζομαι πολυ καλα τους υπολογηστες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Μέλη κι άλλα μέλη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέλη κι άλλα μέλη   Μέλη κι άλλα μέλη Empty21/8/2011, 21:52

Thanks! :-)
Από τότε που είχα γράψει το μήνυμα υπήρξε τελικά ενδιαφέρον και σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ όλους και όλες :-)
αλλά δυστυχώς δεν έχω αποφασίσει ακόμη τι θα κάνω Rolling Eyes με το θέμα του συντονισμού του forum :-( !
Προς το παρόν το διαχειρίζομαι μόνη και βλέπουμε..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
Axel




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Μέλη κι άλλα μέλη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέλη κι άλλα μέλη   Μέλη κι άλλα μέλη Empty4/9/2011, 22:16

Είμαι καινούργιος στο φόρουμ αλλά θα μου επιτρέψετε πιστεύω να πω την γνώμη μου. Πριν από ενάμιση χρόνο προσπαθούσα να γίνω και γω μέλος αλλά μάταια... Έτσι πήρα τα πρώτα μου χοιρίδια και άρχισα να διαβάζω από ξένη βιβλιογραφία και sites και τώρα μόλις έγινα μέλος. Είναι κρίμα ένα τόσο ωραίο φόρουμ να είναι κάπως "κλειστό"... Όπως ειπώθηκε θα μπορούσαν να έχουν και κάποια μέλη εκτός της valantia προνόμια για να κρατάνε το φόρουμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

Μέλη κι άλλα μέλη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέλη κι άλλα μέλη   Μέλη κι άλλα μέλη Empty21/9/2011, 02:15

Axel έγραψε:
Πριν από ενάμιση χρόνο προσπαθούσα να γίνω και γω μέλος αλλά μάταια
Το forum επέτρεπε και επιτρέπει τις εγγραφές μελών και τον σχολιασμό σχεδόν όλες τις Τετάρτες και τα Σαββατοκύριακα!
Axel έγραψε:
Έτσι πήρα τα πρώτα μου χοιρίδια και άρχισα να διαβάζω από ξένη βιβλιογραφία και sites
Όταν το forum είναι κλειστό επιτρέπεται η ανάγνωση των υπάρχοντων θεμάτων και έχει καλυφθεί ένα μεγάλο φάσμα αποριών!
Axel έγραψε:
Είναι κρίμα ένα τόσο ωραίο φόρουμ να είναι κάπως "κλειστό"...
Είμαι υπό σκέψη για το θέμα των συντονιστών!

Σ' ευχαριστούμε για τα πολύ καλά λόγια..
Και πάλι καλωσήρθες! :-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
Μέλη κι άλλα μέλη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τα αγγελούδια ...
» άλλα χόρτα πέρα απ' αυτά του pet shop;
» προσπαθώ να του δώσω λαχανικό αλλά δεν το παίρνει.. ??
» λεοπάρδαλη σκοτώνει μπαμπουίνο αλλά τι κάνει με το μωρό του;
» μικρό ινδικό χοιρίδιο δεν πίνει νερό!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ FORUM - ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Μη διστάσετε να γράψετε σχόλια, ιδέες, προτάσεις ή να χαιρετήσετε :: Μη διστάσετε να γράψετε σχόλια, ιδέες και προτάσεις-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις