Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 καταλαβαίνουν τη διάθεσή σου;

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αντωνία




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθηνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

καταλαβαίνουν τη διάθεσή σου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καταλαβαίνουν τη διάθεσή σου;   καταλαβαίνουν τη διάθεσή σου; Empty15/1/2011, 00:34

χτες ειμουν πολυ χαλια!και ειχα παρει το μικρουλι μου αγκαλια αυτο ηταν πολυ υσηχο απο καθε αλλη φορα ,καθοταν στην κοιλια μου και μου εγλειφε το χερι !γενικα καταλαβαινουν την διαθεση των ιδιωκτιτων τους;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Άννααα

Άννααα


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Ίλιον

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

καταλαβαίνουν τη διάθεσή σου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καταλαβαίνουν τη διάθεσή σου;   καταλαβαίνουν τη διάθεσή σου; Empty15/1/2011, 10:04

ολα τα ζωα διαισθανονται.... η ενεργεια μας μεταδιδεται και στα ζωα... τωρα δεν νομιζω τα ινδικα χοιριδια να αποτελουν καποια εξαιρεση.... αλλα εγω απλα σ ειπα την αποψη μου... και δεν βρηκα τιποτα στο ιντερνετ πανω σε αυτο το θεμα.. Smile)) μπορει καποιος αλλος να ξερει με περισσοτερη σιγουρια!Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantia
Διαχειρίστρια
valantia


Αριθμός μηνυμάτων : 1520
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

καταλαβαίνουν τη διάθεσή σου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καταλαβαίνουν τη διάθεσή σου;   καταλαβαίνουν τη διάθεσή σου; Empty15/1/2011, 13:43

Δεν ξέρω! Θα μπορούσαν όμως! Γιατί όχι;

Διαβάστε εδώ: Do Guinea Pigs Read Body Language?:
http://www.articlesbase.com/pets-articles/do-guinea-pigs-read-body-language-179038.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.indika-xoiridia.forumgreek.com
 
καταλαβαίνουν τη διάθεσή σου;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αν ζεσταθούν πολύ σ' ένα σημείο, καταλαβαίνουν να φύγουν από εκεί;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Συμπεριφορά - Τα ινδικά χοιρίδια είναι φοβιτσιάρικα. Παίρνει καιρό η εξημέρωση. :: Αισθήσεις-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις